Tarih : 18.05.2021 - 18:51 Yorum : 0

Selçuk: 40 yaş üzeri tüm öğretmenlerimizin aşı randevuları açıldı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Bugün 40 yaş üzeri tüm öğretmenlerimiz ve okul çalışanlarımızın aşı randevuları açıldı” dedi.

Selçuk: 40 yaş üzeri tüm öğretmenlerimizin aşı randevuları açıldı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, aşılamada öncelikli gruplardan olan öğretmenler için bir paylaşımda bulundu. Bakan Selçuk, aşılamada 40 yaş üzeri tüm öğretmenlerin ve okul çalışanlarının randeveularının açıldığını duyurdu.

"752 BİN 600 MESAİ ARKADAŞIMIZ İÇİN AŞI İMKANI SAĞLANDI"

Bakan Selçuk, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Meslektaşlarımız için öncelikli Covid-19 aşı uygulaması sürüyor. Bugün 40 yaş üzeri tüm öğretmenlerimiz ve okul çalışanlarımızın aşı randevuları açıldı. Şu ana kadar 752 bin 600 mesai arkadaşımız için aşı olma imkânı sağlandı. Randevularınızı e-Nabız'dan alabilirsiniz. Sağlıkla.” ifadelerine yer verdi.

Son dakika: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Liselerde ikinci dönemde tek sınav olacak Son dakika: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Liselerde ikinci dönemde tek sınav olacak Son dakika...Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Liselerde ikinci dönemde tek sınav olacak

Bakan Fahrettin Koca ikna etti Anaokulu öğretmeni aşısını oldu Bakan Fahrettin Koca ikna etti Anaokulu öğretmeni aşısını oldu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı olmak istemeyen anaokulu öğretmenini telefonda ikna ederek aşı olmasını sağladı.

Kaynak : İHA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber