Tgrt Haber
29 Kasım 2023 11:04 - Güncelleme : 29 Kasım 2023 11:12

Altın rekor tazeledi, gelmiş geçmiş en yüksek fiyat! 29 Kasım Çarşamba gram altın ve çeyrek altın kaç lira? Güncel altın fiyatları ne kadar oldu?

Altın fiyatları güne rekor tazeleyerek uyandı. Tarihin en büyük yükselişini kaydeden altın piyasasında son durum ne oldu? Gram altın ve çeyrek altın ne kadar? Yarım, tam, Cumhuriyet altını ve reşat altın kaç lira? İşte 29 Kasım Çarşamba günü Kapalıçarşı altın piyasasında güncel fiyatlar…

Editör: İmran Baran / Kaynak: TGRT HABER
Altın rekor tazeledi, gelmiş geçmiş en yüksek fiyat! 29 Kasım Çarşamba gram altın ve çeyrek altın kaç lira? Güncel altın fiyatları ne kadar oldu?
Altın, Gram Altın, Çeyrek Altın

Kuruşluk farkların dahi büyük yatırımcının nefesini kestiği altın piyasası 29 Kasım Çarşamba sabahına rekorla uyandı. İç ve dış piyasaları doğrudan doğruya etkileyen altın fiyatlarının yeni yılda nasıl şekilleneceği vatandaş tarafından merak edilmeye devam ediliyor. Özellikle İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarıyla tehdit altına giren para piyasaları uzmanlar tarafından sıklıkla yorumlanıyor. Krizin Orta Doğu ülkelerinde yayılım göstermesi durumunda yükselişini sürdüreceği tahmin edilen altın piyasası fiyatları güvenli liman imajını yeniden tazelemiş durumda. Peki akıllarda soru işareti oluşturan piyasada son durum ne oldu? 29 Kasım Çarşamba günü piyasa nasıl bir sabaha uyandı? Gram altın ve çeyrek altın ne kadar? Yarım, tam Cumhuriyet altını ve reşat altını kaç lira? İşte Kapalıçarşı altın piyasasında güncel altın fiyatları…

GRAM ALTIN NE KADAR?

Gram altın, alış ve satış fiyatı 1.902 TL’den işlem görmektedir.

ONS ALTIN FİYATI NE KADAR?

Ons altının 29 Kasım Çarşamba günü alış ve satış fiyatı 2 bin 41 TL'den işlem görmektedir.

ÇEYREK ALTIN FİYATI NE KADAR?

Çeyrek altının, alış fiyatı 3 bin 131 TL, satış fiyatıysa 3 bin 170 TL bandında işlem görmektedir.

YARIM ALTIN FİYATI NE KADAR?

Yarım altın, alış 6 bin 281 TL, satış 6 bin 340 TL olarak işlem görmektedir.

CUMHURİYET ALTINI FİYATI NE KADAR?

Cumhuriyet altını, alış fiyatı 12 bin 673 TL, satış 12 bin 865 TL bandında işlem görmektedir.

TAM ALTIN FİYATI NE KADAR?

Tam altın, alış 12 bin 523 TL, satış 12 bin 628 TL’den işlem görmektedir.

REŞAT ALTIN FİYATI NE KADAR?

Reşat altın, alış 12 bin 705 TL, satış 12 bin 898 TL’den işlem görmektedir.

Kaynak: TGRT HABER
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...