Tgrt Haber
21 Şubat 2024 17:32 - Güncelleme : 21 Şubat 2024 17:39

Bakan Şimşek'ten fiyat istikrarı ve kararlılık vurgusu

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek "Fiyat istikrarını merkeze alan, bütçe disiplinini ve sürdürülebilir cari açığı hedefleyen programımızı kararlılıkla uyguluyoruz." dedi.

Editör: Sevde Nur Demir / Kaynak: TGRT Haber
Bakan Şimşek'ten fiyat istikrarı ve kararlılık vurgusu
mehmet şimşek,fiyat istikrarı,hazine ve maliye bakanlığı

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek sosyal medya hesabından önemli açıklamalar yaptı. Bakan Şimşek ekonomi programının kararlılıkla uygulandığını ifade ederek fiyat istikrarına vurgu yaptı.

Bakan Şimşek şunları kaydetti:

HEDEF CARİ AÇIK

Fiyat istikrarını merkeze alan, bütçe disiplinini ve sürdürülebilir cari açığı hedefleyen programımızı kararlılıkla uyguluyoruz. Toplumun geniş kesimleri tarafından sahiplenilmesi, programımızın başarısını pekiştirecektir.

Bu çerçevede, her fırsatta ülkemizin dört bir yanında ekonomi politikalarımızın hedeflerini ve sonuçlarını anlatıyoruz.  #Manisa, #Bartın ve #Kocaeli'den sonra bugün de #Kayseri’de reel sektör ve iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldik.  

Türkiye Yüzyılı’nda ekonomimiz yerelde başlayan kalkınma ile değer üretmeye devam edecek.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...