• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  1540
 • up
  USD
  7.4091
 • down
  EURO
  8.991
 • up
  GBP
  10.129
 • up
  Altın
  442.904
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 03.08.2018 - 00:43 Yorum : 0

BİM Aktüel Ürünler 3 Ağustos Yarın Neler Var Katalogda? BİM İndirimli Ürünlerde Neler Var?

BİM aktüel ürünler kataloğu merak eden vatandaşlar için yayınlandı. BİM aktüel indirimli ürünler listesinde birbirinden çeşit ürünler yer alıyor. BİM marketleri her hafta Cuma günleri ürünleri arasına yenilerini ekliyor. Yeni çıkan indirimli ürünleri öğrenip yararlı bulanlar erkenden marketlerin önünde bekliyor. En uygun fiyatları kullanıcılarına sunmak isteyen BİM ürünleri görmek için haberimizden katalogları inceleyebilirsiniz.

BİM Aktüel Ürünler 3 Ağustos Yarın Neler Var Katalogda? BİM İndirimli Ürünlerde Neler Var?

BİM 3 Ağustos(Yarın) aktüel ürünler kataloğunda yine dikkat çekici ürünler yer alıyor. BİM aktüel indirimli ürünler haberimizde yerini alıyor. BİM İndirimli Ürünlerde Neler Var? vatandaşlar tarafından merak ediliyor. BİM 3 Ağustos aktüel ürünler broşüründe en dikkat çeken ürün Belderia marka 26 jant bisiklet oldu. Bisiklet, 6 taksit imkanı ile 299 TL’den satışa sunuluyor. Bisiklet, 26’’ çelik kadro, 26’’ amortisörlü maşa, Aluminyum jant , V-fren sistemi, Ön-arka ve jant reflektörleri,  21 vitese sahip. 65 TL’den satışa sunulan Dijitsu marka Vantilatör 3 farklı hız seçeneğine, sessiz çalışma özelliğine sahip. Düşük elektrik tüketimi sağlayan vatilatörün bir yıl da garantisi bulunuyor. Sıvı sabunluk, sabunluk ve diş fırçalıktan oluşan 3’lü simli banyo seti 34,90 TL’den, cam termos 17,50 TL’den, havluluk mutfak önlüğü 9,95 TL’den satışa sunuluyor. Mutfak önlüğünün farklı renk ve desenleri bulunuyor. Havlu %100 pamuk, Önlük: %65 pamuk, %35 polyesterden üretilmiş.

İŞTE 3 AĞUSTOS AKTÜEL KATALOG
BİM SAHİBİ KİMDİR?

BİM (Birleşik Mağazalar A.Ş.), Türkiye'de indirim mağazacılığı yapan büyük bir market zinciridir. Mağaza sayısı ve yıllık ciro bakımından Türkiye'nin en büyük perakende kuruluşudur. Peki Türkiye de toplam 6012 mağazası bulunan BİM’in Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Latif Topbaş kimdir?

MUSTAFA LATİF TOPBAŞ KİMDİR?

Mustafa Latif Topbaş 1944 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ahmet Afif Topbaş’ın kardeşidir. Evli ve 4 çocuk sahibi olan Mustafa Latif Topbaş’ın kızı Fatma Topbaş, Sabri Ülker’in torunu Ali Ülker ile evlidir. Mustafa Latif Topbaş’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile hiçbir akrabalık ilişkisi yoktur.

Mustafa Latif Topbaş, Bahariye Mensucat A.Ş. adında tekstil sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinin ortakları ve yöneticilerinden biri olarak 1961 yılında iş hayatına başlamıştır. İlerleyen zamanlar da muhtelif sanayi ve ticaret şirketlerinde kurucu ve idareci olarak görev yapmıştır. Cüneyt Zapsu ve kardeşi Aziz Zapsu’nun 1994 yıllarında kurmuş oldukları BİM (Birleşik Marketler A.Ş)’in kurucu ortakları arasında Mustafa Latif Topbaş da yer almıştır. Burada İdare Meclisi Başkan Vekili olarak görev almıştır. 2005 yılından itibaren İdare Meclis Başkanlığı, 2010 yılından itibaren ise İcra Kurulu Başkanlığı görevlerini üstlenmiştir.

1996 yılında, Mustafa Topbaş, Ülker ailesi ile ortak Ak Gıda‘yı kurdu. Mustafa Latif Topbaş’ın kızı Fatma Topbaş, Sabri Ülker’in torunu Ali Ülker ile evlidir.

BİM HAKKINDA

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2017 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde üç yeni bölge merkezinin yanısıra 472 (+23 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %10 oranında büyüme kaydeden BİM, 2017 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 6.074 (FİLE ile 6.118) mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden BİM yeni ülkelere açılmakla ilgili çalışmalarına devam etmektedir. BİM 2017 yılında 53 yeni mağaza açarak 382 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. 2017 yılında ikinci yurt dışı operasyonu olan Mısır’da 50 yeni mağaza açan BİM kısa süre içinde bu ülkede 265 mağazaya ulaşmıştır.

BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Etiketler : bim aktüel ürünler
 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber