Tgrt Haber
29 Kasım 2023 13:26 - Güncelleme : 29 Kasım 2023 14:02

Bir sigara grubuna daha zam geldi! En pahalı sigara 58 TL oldu

Geçtiğimiz haftalarda sigara markalarına gelen zammın ardından bir sigara grubuna daha zam geldi. Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar yeni zammı duyurdu. Yeni zamla birlikte tüm markalarda en pahalı sigara 58 TL’ye yükseldi.

Editör: Betül Meral Sarıiz / Kaynak: TGRT Haber
Bir sigara grubuna daha zam geldi! En pahalı sigara 58 TL oldu
Sigara Zammı, Sigaraya Zam, Zam, Sigara, Sigara Fiyatları, Güncel Sigara Fiyatları

Sigarada zam yağmuru devam ediyor. Haftalar öncesinde bazı sigara gruplarına zam yapılmıştı. Art arda gelen zamların ardından bugün de yeni bir gruba zam geldiği bildirildi.

Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar, sosyal medya hesabından bir sigara grubuna daha zam geldiğini duyurdu.

30 KASIM’DAN İTİBAREN GEÇERLİ OLACAK

Dündar'ın yayınladığı listeye göre; KT&G sigara grubundan bir sigara markasına 5 liralık zam geldiğini belirtti. Zamlı fiyat listesi 30 Kasım itibarıyla geçerli olacak.

EN PAHALI SİGARA 58 TL'YE YÜKSELDİ

Son olarak JTİ, BAT, Philip Morris ve Imperial Tobacco sigara fiyatlarına zam yapmıştı. Philip Morris grubuda yayınladığı yeni fiyat listesinde en pahalı sigara 58 TL, en ucuz sigara 52 TL olarak belirlenmişti.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...