21˚
İstanbul
21˚
açık
Nem %46
Rüzgar 2.19 /s
Çarşamba
22˚/12˚
Perşembe
17˚/11˚
Cuma
19˚/12˚
Cumartesi
23˚/13˚
17 Mayıs 2022 Salı
2018-10-22 20:06:50 | Son Güncelleme : 2022-02-16 11:30:58

HADİ 22 Ekim 20:30 İpucu Sorusu Ne? TolgShow'u Kim Yapıyordu?

HADİ 22 Ekim 20:30 İpucu Sorusu Ne? TolgShow'u Kim Yapıyordu? HADİ çılgınlığı devam ediyor. HADİ bilgi yarışması her yarışma öncesinde instagram hesabından yarışma ile ilgili bir ipucu sorusu açıklıyor. Peki HADİ ipucu sorusu ne? HADİ yarışması bugün saat kaçta yapılacak? HADİ ödül ne? HADİ yarışmasının ödülü ne kadar? Tolgshow'u kim yapıyor? HADİ 22 Ekim 20:30 İpucu Sorusu Ne? TolgShow'u Kim Yapıyordu? sorularının cevapları neler? İşte HADİ 22 Ekim 20:30 İpucu Sorusu Ne? TolgShow'u Kim Yapıyordu? sorusunun cevabı ve bugün 20:30'da yapılacak yarışmanın tüm detayları...

HADİ 22 Ekim 20:30 İpucu Sorusu Ne? TolgShow'u Kim Yapıyordu?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

HADİ 22 Ekim 20:30 İpucu Sorusu Ne? TolgShow'u Kim Yapıyordu? HADİ çılgınlığı hız kesmeden devam ederken instagram'dan 22 Ekim HADİ ipucu sorusu yayınlandı. 22 Ekim HADİ ipucu sorusu TolgShow'u kim yapıyordu? oldu. Peki HADİ 22 Ekim 20:30 İpucu Sorusu Ne? TolgShow'u Kim Yapıyordu? İşte HADİ 22 Ekim 20:30 İpucu Sorusu Ne? TolgShow'u Kim Yapıyordu? ile ilgili tüm detaylar...

HADİ 22 Ekim 20:30 İpucu Sorusu Ne? TolgShow'u Kim Yapıyordu?

HADİ İPUCU SORUSUNUN CEVABI İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Hadi ekibi instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "İpucumuz TolgShow'dan geliyor. Komedi programlarını hepimiz seviyoruzdur. Sonuçta hepimizin gülmeye ihtiyacı var. Gizemli bir yönetmenin bulunduğu bu programı izlemiş miydiniz? Peki bu showu kim yapıyordu biliyor muyuz?" denildi.

Hadi Bilgi Yarışması Nasıl Oynanır Nasıl Para Alınıyor? 29 Ağustos Hadi Canlı Gerçek Ödüllü Bilgi Yarışması

Hadi bilgi yarışmasını binlerce kişi merak ediyor. Hadi bilgi yarışması Türkiye'nin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışması olarak merak ediliyor. Hadi Bilgi Yarışması Nedir Nasıl Oynanır? bir diğer merak edilen konu. İşte 'Hadi' bilgi yarışması hakkında merak edilenler...

Hadi Bilgi Yarışması Nedir Nasıl Oynanır Nasıl Para Kazanılır? Hadi bilgi yarışması Türkiye'nin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışması. Hadi en çok aranan ve indirilen programlar arasında yerini aldı.

Günde İki Kez Canlı Yayınlanan Yarışma; On İki Soruyu Doğru Cevaplayan Herkese Gerçek Para Ödülü Vadediyor. Binlerce kişinin aynı anda canlı oynadığı yarışmanın sunuculuk koltuğundaysa başarılı oyuncu Müge Boz oturuyor.

HADİ İPUCU SORUSUNUN CEVABI İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Hadi Nedir?

Geçtiğimiz haftalarda AppStore’larda yerini alan HADİ artık Androidlerin de cebine girdi. Binlerce kişi tarafından aynı anda canlı oynanabilen yarışma; günde iki kez yayınlanıyor. Yarışmacıların binlerce lira gerçek parayı 12 soruyu bilmeleri durumunda kazandığı yarışmada; eğlence ve heyecan bir arada. Her gün aynı saatte sadece on iki soruluk yarışma boyunca canlı yayınlanan yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli. Uygulamayı kullanmak ise tamamen ücretsiz. Yapılması gereken tek şey, daha önce bildirilen yarışma saatinde uygulamayı açık tutmak. Akabinde telefon ekranını dolduran sunucu; canlı yayında soruları ardı sıra soracak; oyuncular ise çoktan seçmeli cevapları tek bir tık ile yanıtlayacak. Yanıtlama süresi ise on saniye. Yarışma sırasında yarışmacılar canlı yayında yazışabiliyor, arkadaşını yarışmaya üye edenler ise ekstra can hakkı kazanıyor.

Hadi, mobil dünyada bilgisine güvenenlerin yeni trendi olarak dikkat çekiyor.

HADİ İPUCU SORUSUNUN CEVABI İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Aralarında 15 yıldan fazla sürede onlarca dijital ürüne imza atmış; Emre Ulusoy, Gökhan Örün ve Lenasoftware ekibinin bulunduğu, tecrübeli yönetim kadrosu ve yurtdışı kaynaklı yatırımcıları ile Hadi; “cepteki televizyon” teriminin karşılığı olmak amacıyla teknoloji alanında çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

İşte 'Hadi'nin kullanıcıları için yaptığı açıklama:

Her gün aynı saatte Hadi bilgi yarışmasına katılabilir, arkadaşlarını davet ederek Joker hakkı kazanabilir ve yarışmalarda daha avantajlı olabilirsin;)

O zaman Hadi.

HADİ İPUCU SORUSUNUN CEVABI İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

 

Etiketler