Tarih : 29.11.2021 - 14:53 Yorum : 0

Mağarayı andıran kiralık ev ilanı 'bu kadar olmaz' dedirtti

İstanbul'da kiralık ev sorunu günden güne daha da büyürken internette yer alan kiralık ev ilanı herkesi hayrete düşürdü. Banyo, mutfak ve odaların yıkık dökük halde bulunduğu daire ilanı ve istenen kira 'pes' dedirtti.

Mağarayı andıran kiralık ev ilanı 'bu kadar olmaz' dedirtti

İstanbul’da kiralık ev sorunu günden güne daha da çıkılmaz bir hal aldı. Talebin daha da arttığı kiralık daire sorunu giderek büyürken internette yer alan kiralık daire ilanı ‘pes’ dedirtti.

İstanbul Bayrampaşa’da mağarayı andıran, banyo, mutfak ve odaların yıkık dökük halde bulunduğu daire için istenen 1000 TL kira ve 2 bin TL depozito sosyal medyada büyük tepki çekti.

“BEĞENMEDİĞİNİZ KISIMLARI YAPTIRIP KİRADAN DÜŞEBİLİRSİNİZ”

4 katlı bir binanın bodrum katında yer alan 1.5+1 dairenin soba ile ısındığı ve eşyalı olduğu belirtilirken, ilan sitesine konulan fotoğrafları görenler ise gözlerine inanamadı. İlan sahibinin verdiği ilana düştüğü "Daire kiracılar tarafından bakımsız kullanılmıştır. Bunu göz önünde bulundurarak fiyatı uygun tutuyoruz oturacak kişi beğenmediği kısımları yaptırıp kiradan düşülebilir. Forum İstanbul'a çok yakın konumdadır. Metro durağına da çok yakındır" açıklaması ise tepkilerin iyiden iyiye artmasına neden oldu.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI

Emlak sitesinde yer alan ilanı gören sosyal medya kullanıcıları 1000 TL kira istenen dairenin fotoğraflarını paylaşıp, “Bu ev değil korku filmi seti gibi bir şey, girmeden önce 100 bin tl tadilat yapılması gereken ev, kendini çok akıllı sanan ev sahibidir, insan buranın fotoğraflarını çekerken utanır” gibi yorumlarda bulundular.

Etiketler : Kiralık Daire
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber