2020-12-28 10:41:22

Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi: İkramiye isabet eden çeyrek yarım tam biletler | 2022 Yılbaşı çekilişi bilet sorgulama

Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiye sonuçları ve çıkan rakamlar sorgulanmaya devam ediyor. Milyonlarca vatandaş tarafından araştırılan MPİ büyük ikramiyesinde çeyrek, yarım ve tam bilet hangi rakamlara isabet etti? 120 milyonluk büyük ikramiye hangi bilet numarasına çıktı? 2022 milli piyango yılbaşı çekilişi bilet sorgulama ekranı ve detayları haberimizde...

Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi: İkramiye isabet eden çeyrek yarım tam biletler | 2022 Yılbaşı çekilişi bilet sorgulama
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

2022 milli piyango büyük ikramiye yılbaşı çekilişi sorgulama ekranı ve ikramiye sonuçları araştırılmaya devam ediyor. Milyonlarca vatandaşın hayalini süsleyen 120 milyon liralık ikramiyenin sahibi olacak kişi şimdiden merak ediliyor. Büyük ikramiye numaralarında çeyrek, yarım ve tam bilete isabet eden rakamlar da sorgulanıyor. Peki, Milli Piyango bilet sonucu nasıl öğrenilir, yılbaşı çekilişi ne zaman belli olacak, saat kaçta? Haberimizde...

120 MİLYON TL'LİK BİLET NUMARASI KAÇ?

Milli Piyango Yılbaşı çekilişinde büyük ikramiyeyi kazanan numara belli oldu. 120 milyon liralık büyük ikramiye 9876066 numaralı çeyrek bilete çıktı. Bilet, İzmir Konak'ta satıldı.

BÜYÜK İKRAMİYE HANGİ ŞEHRE ÇIKTI?

Milli Piyango Yılbaşı çekilişinde büyük ikramiyeyi kazanan numarası merak konusu oldu. 120 milyon liralık büyük ikramiye 9876066 numaralı çeyrek bilete çıktı. Bilet, İzmir Konak'ta olduğu öğrenildi. 

 

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

31 Aralık Cuma 2021 tarihinde gerçekleşmesi beklenen Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiyesi çekilişinin gerçekleştirileceği saatler:

  • 12.000 TL ve 12.000.000 TL kazanan numaralar için çekiliş saati 17:00'de başlayacak.
  • 6.000 TL kazanan numaralar için 18:30'da çekiliş gerçekleşecek.
  • 240 TL ve 2.000 TL kazanan numaralar için ise çekiliş saat 20:30 olarak belirlendi.
  • Amorti ve 120 milyon TL'lik büyük ikramiye kazanan numaralar ise 23:00’da belli olacak.

Sonuçlar, www.millipiyangoonline.com adresinden ve Milli Piyango TV'nin YouTube kanalından takip edilebilir. 

2022 AMORTİ BİLET NASIL SORGULANIR? | AMORTİ BİLET NASIL ANLAŞILIR?

"Amorti nasıl anlaşılır, amorti bilette kaç tane bilinmesi gerekir?" sorularının cevabını araştırmaya devam eden vatandaşlar, biletlerinin son rakamlarından biri ile amorti çıkan rakamın tutması halinde, Milli Piyango'nun resmi internet sitesinde yer alan "bilet sorgulama" ekranından amorti biletini kontrol edebilir. Ayrıca, Milli Piyango'nun resmi internet sitesinde yer alan sıralı tam listeden de amorti rakamları takip edilebilir. 

2022 Milli Piyango yılbaşı çekilişi amorti numarları belli oldu. 

Amorti kazanan numaralar: 4 ve 5

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARINA İTİRAZ ETME 

Milli Piyango sonuçlarına itiraz etmek isteyenler, itiraz haklarının olup olmadığını araştırmaya devam ediyor. Yönetmeliğe göre, karşılığı nakit olmayan piyangolar ve çekilişler için itiraz hakkına sahip olan vatandaşlar, ikramiyelerin son teslim tarihine takriben on beş gün içerisinde itiraz veya şikâyette bulunabiliyor. Sürenin geçmesi halinde, edilecek itiraz veya şikâyetler ise kabul edilmiyor. İdare, uygun bulursa, piyangolar ile ilgili her türlü işlem ve belgeleri denetleyebiliyor.

Etiketler