Tgrt Haber
29 Kasım 2023 14:24 - Güncelleme : 29 Kasım 2023 14:34

OTORAPOR ile ikinci elde güvenli ve hızlı hizmet

İkinci el araç alım satımında vazgeçilmez önceliklerden birisi de ekspertiz raporudur. Gerek alım gerek se satım yapan vatandaşlar için güvenilir bir ekspertiz hizmeti öne çıkıyor. Yapılan sektörel araştırmalarda da oto alım satımında vatandaşların yetkili ve uzman kurumlara danıştıkları sonucu ortaya çıktı. Hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir yaklaşımla hizmet sunan Otorapor Oto Ekspertiz de verdiği hizmetle bu alanda adından sıkça söz ettirerek sektörde kendisine yer edinmiş durumda.

OTORAPOR ile ikinci elde güvenli ve hızlı hizmet
Ekspertiz

Alıcı ve satıcıların bir araya gelerek ekspertiz yaptırabilecekleri, anlaşabilecekleri, satın alacakları ya da satacakları araçla ilgili her tür konuyu danışabilecekleri, fikir alabilecekleri ve pazarlık yapabilecekleri bir ortam sunan Otorapor, her marka ikinci el otomobile Bağımsız Oto Ekspertiz Raporu düzenliyor. 

OTORAPOR ile ikinci elde güvenli ve hızlı hizmet

TAM VE DONANIMLI HİZMET
Tam donanımlı Otorapor Oto Ekspertiz servislerinde profesyonel test cihazlarıyla (dinamometre, fren test, yanal kayma, süspansiyon test, dijital far test, akü test, ön boşluk test, lastik derinlik ölçer, boya kalınlık ölçer, gürültü test, aracın beyin elektroniklerinin tam kontrolü gibi) tepeden tırnağa 501 NOKTA ekspertizinden geçiriliyor.

Türkiye genelinde hemen her noktada servis hizmeti sunan Otorapor Oto Ekspertiz, noterlerin, bankaların ve trafik müşavirliklerinin mevcut olduğu bölgelerde işlemlerini titizlikle gerçekleştirirken araç alım -satım işlemlerini hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilmeye ön ayak oluyor.

OTORAPOR ile ikinci elde güvenli ve hızlı hizmet

HER TÜRLÜ SORUYA CEVAP ALINIYOR
Müşterilerinin teknik ve araç hakkında her türlü sorularına karşı danışmanlık görevinde de bulunan Otorapor Oto Ekspertiz, bir otomobilin, konusunda uzman personeller tarafından teknik cihazlar yardımıyla A’dan Z’ye incelenmesi ve  tüm kontroller sonucunda aracın genel durumuna dair rapor oluştururken uzmanların görüşleri, değerlendirmeleri ve aracın masraf çıkarabilecek parçaları gibi yorumları da ince ayrıntısına kadar müşterilerine sunuyor.

OTORAPOR ile ikinci elde güvenli ve hızlı hizmet

MOBİL AYRICALIK
Otorapor mobil ile de pratik çözümler sunuluyor. Uygulama sayesinde Ekspertiz raporlarına kolaylıkla ulaşılabiliyor, en yakın Otorapor bayisi bulunarak randevu oluşturulabiliyor ve otomobil hakkında teknik bilgilere, akıllara takılan tüm sorulara ustalar tarafından çözüm üretilmeye çalışılıyor.

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...