22˚
İstanbul
22˚
şiddetli yağmur
Nem %54
Rüzgar 10.44 /s
Perşembe
16˚/11˚
Cuma
20˚/12˚
Cumartesi
22˚/13˚
Pazar
23˚/16˚
18 Mayıs 2022 Çarşamba
2017-02-27 13:04:47 | Son Güncelleme : 2022-02-16 11:30:55

Paramparça 93.bölüm Cihan, Ozan’ı tamamen kaybediyor

Paramparça 93.bölümüyle bu akşam ekranlarda. Paramparça 93.bölümde ne olacak? Star TV’nin sevilen dizisi Paramparça ile ilgili tüm bilgiler haberimizde.

Paramparça 93.bölüm Cihan, Ozan’ı tamamen kaybediyor
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Paramparça 93.bölümüyle bu akşam Star TV’de. Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı Paramparça’da iyice kontrolden çıkan Ozan şirketten de istifa eder. Ozan’ın silah taşımasını engelleyemeyen Cihan çareyi, polise ihbar etmekte bulur. Cihan bu hamlesiyle Ozan’ı tamamen kaybetmiştir. Ozan, Harun Erguvan’ın oğlu olduğunu kabullenir. Başından beri kendisini Dilara’ya dava açması konusunda cesaretlendiren Rahmi Bey’in Cihan’ın babası olduğunu öğrenen Ekrem Bey şaşkındır. Son çare olarak Cihan’a gidip gerçekleri anlatır ve yardım ister. Duyduklarını kabullenmek Cihan için de zordur. Harun’un vasiyeti açıklanır. Dilara ve Cihan avukatlardan, Harun’un ERG Şirketler Grubu’ndaki hisselerini altı ay önce sattığını öğrenir. Harun’un hisselerinin satılmasından çok, hisselerin satıldığı isim her ikisini de şoke eder. Paramparça 93.bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.

PARAMPARÇA 92.BÖLÜMDE NE OLDU?

Hazal ile Damir’in samimi fotoğraflarını gören Cihan soluğu Hazal’ın yanında alır. Cihan’ın öfkesine anlam veremeyen Hazal, Damir ile olan ilişkisini inkar eder. Cihan, Hazal’ın ardından Damir’in kulübüne giderek Damir’i, ailesinden uzak durması konusunda uyarır. Ozan bir anda karşısına çıkan gizemli kişi ile samimiyeti ilerletir. Ne kadar büyük bir tehlikenin içinde olduğunu fark etmeyen Ozan diğer taraftan da tıpkı Özkan ve Rahmi Bey gibi elmas kaçakçılarının ölüm listesindedir... Harun’u kaybetmenin acısıyla baş başa kalan Dilara’ya zor günlerinde en büyük destek yine Cihan’dan gelir. Öte yandan Rahmi Bey’in Dilara’yı zorda bırakacak bir planı vardır. Başı beladan kurtulmayan Asuman ise karşısında polisleri bulur.

 

Etiketler