Tgrt Haber
11 Aralık 2023 14:35 - Güncelleme : 11 Aralık 2023 14:53

SURGY NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEK? Kişi başı 10’ar lot düştü: Sur Tatil Evleri GYO işlem tarihi belli mi?

SURGY ne zaman işlem görecek? Borsa İstanbul’da Aralık ayı başında talep toplayan ve milyonlarca yatırımcının yakın ilgi gösterdiği Sur Tatil Evleri GYO, halka arz sonuçlarını açıkladı. Borsa İstanbul Yıldız Pazar’da hisseleri değerlenecek olan SURGY’nin ne zaman işlem göreceği ise merak ediliyor? Peki, Sur Tatil Evleri GYO işlem tarihi belli mi?

Editör: Mücahit Dere / Kaynak: TGRT Haber
SURGY NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEK? Kişi başı 10’ar lot düştü: Sur Tatil Evleri GYO işlem tarihi belli mi?
Borsa

SURGY ne zaman işlem görecek? Sur Tatil Evleri GYO işlem tarihi belli mi? soruları yatırımcıların gündeminde. Borsa İstanbul yatırımcıları halka arz sonuçları talep toplama sürecinin hemen ardından açıklandı ve SURGY hisselerini alan yatırımcılar tüm dikkatini işlem tarihine çevirdi. Sur Tatil Evleri’nin ne zaman borsada işlem göreceğini araştırıyor.

SURGY NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEK?

Sur Tatil Evleri GYO halka arz sonuçları açıklandı. Yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği ve kişi başı 10 lotun düştüğü SURGY hisselerinin Aralık ayında işlem görmeye başlaması bekleniyor. BIST tarihine ilişkin net bilgi verilmezken alanında uzman kişilerin görüşleri Sur Tatil Evleri’nin Aralık ayında işlem göreceği yönünde…

SUR TATİL EVLERİ GYO İŞLEM TARİHİ BELLİ Mİ?

Sur Tatil GYO işlem tarihi belli değil. Beklentiler ise SURGY hisselerinin Aralık ayı bitmeyen işlem görmeye başlaması yönünde.

Sur Tatil Evleri Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (SURGY) Halka arzında toplam talebi karşılanan bireysel yatırımcı sayısı 3.768.928 oldu. Sur Tatil Evleri GYO (SURGY) halka arzında bireysel yatırımcılara kişi başı azami 9-10 lot hisse dağıtımı yapıldı.

Dağıtılacak Pay Miktarı (Olası) *

- 2.1 Milyon katılım ~ 18 Lot (885 TL).

- 2.5 Milyon katılım ~ 15 Lot (737 TL).

- 2.9 Milyon katılım ~ 13 Lot (639 TL).

- 3.3 Milyon katılım ~ 11 Lot (540 TL).

- 3.7 Milyon katılım ~ 10 Lot (491 TL).

- 4.1 Milyon katılım ~ 9 Lot (442 TL).

- 4.5 Milyon katılım ~ 8 Lot (393 TL).

- 4.9 Milyon katılım ~ 7 Lot (344 TL).

* Bireysel Yatırımcı Grubu.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...