Tarih : 05.10.2021 - 17:45 Yorum : 0

Tarım Kredi Kooperatifi market fiyatları ne kadar? Tarım Kredi Kooperatifi şubeleri nerelerde var?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fahiş fiyat politikası ile ilgili beş büyük markete dikkat çekmesi üzerine, alternatif market arayışına giren vatandaş, Erdoğan’ın hafta sonu ziyaret ettiği Tarım Kredi Kooperatifi Marketi’ne yoğun ilgi duydu. Doğal ürün politikasıyla dikkat çeken ve tarladan sofraya her türlü organik besini satışa sunmakta olan Tarım Kredi Kooperatifi’nin halka daha düşük fiyatlarla hizmet verdiği iddialar arasında yer alıyor. Peki Tarım Kredi Kooperatifi market fiyatları ne kadar? Tarım Kredi Kooperatifi şubeleri nerelerde var?

Tarım Kredi Kooperatifi market fiyatları ne kadar? Tarım Kredi Kooperatifi şubeleri nerelerde var?

Gıda fiyatlarının normalin çok üstüne çıkmasıyla birlikte fahiş fiyat politikası uygulayan marketlere dikkat çeken Erdoğan, hafta sonu Tarım Kredi Kooperatifi Marketi’nde yapmış olduğu alışverişle tüm gözleri Tarım Kredi Kooperatifi Market zincirlerine çevirdi. Piyasaya göre daha düşük fiyatlarla satış yaptığı iddia edilen marketin fiyatları ve nerelerde şubeleri olduğu merak konusu oldu. Tarım Kredi Kooperatifi market fiyatları ne kadar, nerelerde şubesi var? İşte detaylar.

TARIM KREDİ KOOPERATİFİNDE HANGİ ÜRÜNLER SATILIYOR?

Erdoğan’ın “Tarım Kredi Kooperatiflerimizin buradaki gördüğünüz gibi market, çeşitli ürünler noktasında, kalite noktasında, fiyatlar noktasında gayet uygun” sözlerinin ardından vatandaşta merak uyandıran marketler zinciri, çiftçinin ürettiği ürünü halka uygun fiyatlarla sunarak, son zamanlarda dikkat çeken fahiş fiyat konusuna da noktayı koymuş oldu.

Amacı Tarım Kredi Kooperatifi yöneticilerinin yapmış olduğu açıklamaya göre Kooperatifin amacı franchise modeli kurarak geleneksel kanaldaki market ve bakkalları Kooperatif çatısı altında toplamak olan marketlerde baklagillerden, baharatlara, temizlik ürünlerinden kozmetik ürünlerine, et ürünlerinden sebze ve meyveye kadar her türlü ihtiyaç oluşturan ürünün satışı yapılmakta ve diğer marketlere oranla %5 oranında daha uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

TARIM KREDİ KOOPERATİFİ ŞUBELERİ NERERLERDE VAR?

İl şubesi 2017’de açılmış olan Tarım Kredi Kooperatifleri’nin, Türkiye genelinde 46 il 195 ilçede hizmet verdiği bilinmektedir. Eylül ayı itibariyle 162 olan mağaza sayısını 483’e yükselten Tarım Kredi Kooperatifleri, 115’i İstanbul’da olmak üzere Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde uygun fiyatlarla faaliyet göstermektedir.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber