Tgrt Haber
24 Şubat 2024 12:06 - Güncelleme : 24 Şubat 2024 12:14

TMSF, bir kuruluşu daha satılığa çıkardı, muhammen bedel belli oldu

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Markantalya Gayrimenkulleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü satışa çıkardı. Muhammen bedel 72 milyon 500 bin lira olarak belirlendi.

Editör: Sevde Nur Demir / Kaynak: Anadolu Ajansı
TMSF, bir kuruluşu daha satılığa çıkardı, muhammen bedel belli oldu
TMSF,Markantalya Gayrimenkulleri,ihale

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Markantalya Gayrimenkulleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü 72 milyon 500 bin lira muhammen bedelle satışa çıkardı.

RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANDI

TMSF kuruluşun satışına yönelik Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında bir ilan yayımladı. Buna göre, Fon tarafından Kadıahmetoğulları Asfalt İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret AŞ'ye ait 3 adet taşınmaz ile menkullerin bir araya getirilerek Fon Kurulu Kararı ile oluşturulan ve satışına karar verilen "Markantalya Gayrimenkulleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğü" ihale edilecek.

İHALE BEDELİ BELLİ OLDU

Muhammen bedeli 72 milyon 500 bin lira olarak belirlenen bütünlüğün ihalesinde, kapalı zarf ve açık artırma usulleri birlikte uygulanacak. İhaleye katılabilmek için 7 milyon 250 bin lira teminat yatırılması ve 19 Mart saat 16.00'ya kadar teklif verilmesi gerekiyor.

İhale, 20 Mart'ta saat 11.00'de TMSF'nin Esentepe'deki binasında gerçekleştirilecek.

Kaynak: Anadolu Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...