Tgrt Haber

Aşçıoğlu İnşaat, İstanbul'a yeni bir İstanbul getiriyor. Projeyi görenler mest oldu

07 Haziran 2023 15:00 - Güncelleme : 07 Haziran 2023 17:04
Editör: Göktuğ Efil / Kaynak: TRGT Haber

İstanbul'da hem tarihin içerisinde yaşamak, hem de şehrin gürültüsünden uzak olmak isteyenler için artık eşsiz bir alternatif var.  

Aşçıoğlu İnşaat, İstanbul'a yeni bir İstanbul getiriyor. Projeyi görenler mest oldu
Selenium, Aşçıoğlu Inşaat, Inşaat

SPONSORLU İÇERİK

İnşaat sektöründeki en deneyimli firmaların başında gelen Aşçıoğlu İnşaat, Selenium Park projesi ile İstanbul'a da yeni bir soluk getiriyor. Mimarisiyle, sunduğu hizmetlerle ve bulunduğu konumla fark oluşturuyor. Projenin detaylarını öğrenenler mest oluyor. 

İSTANBUL'UN İÇERİSİNDE YENİ BİR İSTANBUL

Aşçıoğlu İnşaat, bugüne kadar onlarca yüzlerce projeyi hayata geçirdi. Her birini eksiksiz bir şekilde maliklere teslim etti. Ancak hala satış süreci devam eden Selenium Park, tüm projelerinin dışında ayrı bir konumda yer alıyor. Çünkü hem tarihi buluşturuyor, hem teknolojiyi hem de konforu. Şehrin içerisindesiniz ancak gürültü yok. Marmara denizine ulaşmanız 5 dakika, Sultanahmet'e gitmeniz 10 dakika.  Konumu itibariyle Aşçıoğlu Selenium Park'a katma değer sağlayan yerler ise şu şekilde:

Aşçıoğlu İnşaat, İstanbul'a yeni bir İstanbul getiriyor. Projeyi görenler mest oldu

  • Tarihi Yarımada
  • Avrasya Tüneli
  • Yenikapı İDO İskelesi
  • Belgradkapı Parkı
  • Biruni Üniversitesi
  • Olivium AVM
  • Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi
  • Balıklı Rum Hastanesi
  • Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi
  • Kabataş Bağcılar Tramvay Hattı

 

Peki neden İstanbul'un içerisinde yeni bir İstanbul burası.. Dışarıdaki İstanbul'un en merkezinde ancak içerisinde de farklı bir dünya var. Farklı bir İstanbul var. Benzersiz tarihi lokasyon, birbirinin manzarasını engellemeyen bina konumlandırma, nefes alan yatay mimari, geniş yeşil alanlar ve zengin sosyal imkanlar sadece örneklerin birkaçı.  

Aşçıoğlu İnşaat, İstanbul'a yeni bir İstanbul getiriyor. Projeyi görenler mest oldu

RİSKİ UZAK TUTAN PROJE 

Aşçıoğlu'nun imtina gösterdiği proje Selenium Park, İstanbul'un en güzel ve ulaşılabilirliği en iyi noktalarından birisi olarak seçildi. Bu sebeple inşaat firması proje ile ilgili, "Yüksek riskli piyasalardan ve enflasyondan korunmak, akıllı bir yatırım yapmak isteyenler için en güvenli liman Selenium Park! Selenium Park’ın eşsiz konumunu, Aşçıoğlu Selenium Yaşam kalitesini ve bu özel yaşam alanının oluşturacağı maddi ve manevi değeri bilenler, her zaman olduğu gibi yine kazanacak." ifadeleri kullandı.

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.