Tgrt Haber
11˚

EMLAK KONUT ARNAVUTKÖY KURA NE ZAMAN? THY evleri kuraları ne zaman çekilecek? Arnavutköy evleri kura tarihi 2023…

06 Haziran 2023 09:36 - Güncelleme : 06 Haziran 2023 09:42
Editör: Mücahit Dere / Kaynak: TGRT Haber

Emlak Konut ile Türk Hava Yolları, Yenişehir Arnavutköy Evleri projesi kapsamında tüm dikkatleri üzerine çekti. İstanbul’da özellikle gençleri ve ilk defa ev sahibi olmak isteyenleri kapsayan proje çerçevesinde gözler kura tarihlerinde… Vatandaşlar 2 Haziran’da sona eren başvuruların ardından kura tarihlerini araştırmaya başladı. Peki, Emlak Konut Arnavutköy kura ne zaman? THY evleri kuraları ne zaman çekilecek? İşte Arnavutköy evleri kura tarihi 2023…

EMLAK KONUT ARNAVUTKÖY KURA NE ZAMAN? THY evleri kuraları ne zaman çekilecek? Arnavutköy evleri kura tarihi 2023…
Emlak Konut, Thy, Arnavutköy Evleri

Emlak Konut Arnavutköy kura ne zaman sorusu projeye başvuranlar tarafından araştırılıyor. İstanbul Havalimanı’na yakın bir bölgede inşa edilecek proje kapsamında 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler çekilişle hak sahiplerini bulacak. Projeye kısa sürede binlerce kişi başvuru yapmış ve büyük ses getirmişti. Mayıs ayında başlayan süreç ise 2 Haziran’dan sona ermişti. Sunulan şartlar arasında ise dairenin yüzde 20 peşinatının alınacağı ve 120 ay vadeyle satışa sunulacağı bildirilmişti. Satışa sunulan 1+1 daire için 7.500 lira, 2+1 daire için 10.000, 3+1 daire için ise 15.000 lira aylık ödeme belirlenmişti. Öte yandan ise proje için 4 ara ödeme tarihi belirlenmişti. Gerekli şartları karşılayabileceklerini düşünen vatandaşlar projeye başvurusunu yaparak heyecanla kura tarihini beklemeye başladı. Peki, Emlak Konut Arnavutköy kura ne zaman? THY evleri kuraları ne zaman çekilecek? İşte detaylar…

EMLAK KONUT ARNAVUTKÖY KURA NE ZAMAN? THY evleri kuraları ne zaman çekilecek? Arnavutköy evleri kura tarihi 2023…

EMLAK KONUT ARNAVUTKÖY KURA NE ZAMAN?

Emlak Konut THY Arnavutköy Yenişehir Evleri 2023 kura çekilişi başvuruların ardından yapılacak. Kura tarihine ilişki Emlak Konut tarafından açıklama bekleniyor. Böylece başvuru ücreti alınmaksızın tamamlanan süreçte hak sahiplerinin belirleneceği tarih de netleşmiş olacak.

THY EVLERİ KURALARI NE ZAMAN ÇEKİLECEK?

THY evleri kuralarının ne zaman çekileceği henüz belli değil. Bu kapsamda tüm gözler Emlak Konut’a çevrilmiş durumda. İstanbul’un en prestijli projelerinden biri olan Yenişehir Evleri’ne başvuru yapanlar heyecanla 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin kuralarının çekileceği tarihe odaklandı. Yetkililer tarafından açıklama yapıldığında detaylar haberimizde güncellenecek.

EMLAK KONUT ARNAVUTKÖY KURA NE ZAMAN? THY evleri kuraları ne zaman çekilecek? Arnavutköy evleri kura tarihi 2023…

EMLAK KONUT ARNAVUTKÖY EVLERİ NE ZAMAN TESLİM EDİLECEK?

Başvuru süreci 2 Haziran 2023’te sona eren Emlak Konut THY Arnavutköy Yenişehir Evleri’nin teslim tarihine ilişkin bilgi henüz yok. Arnavutköy’ün prestijli bölgesinde inşa edilecek konutların sosyal donatılara sahip olacağı, cami, eczane, hastane, sağlık ocağı, market gibi alanlara yakın olacağı biliniyor. Öte yandan ise İstanbul Havalimanı’na oldukça yakın olduğu belirtiliyor.

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Yusuf Kenan ŞENOCAK 8 Temmuz 2023 04:52

Müracaatları 2 Haziranda biten Arnavutluk evlerinin Kuraları ne zaman cekiliyor.