Tgrt Haber
11˚

Sur Yapı İstanbul’un gözde mekanında konut projesi: Yeşilmavi Maltepe!

15 Haziran 2023 15:29 - Güncelleme : 15 Haziran 2023 15:33
Editör: Mücahit Dere / Kaynak: TGRT Haber

Sosyal donatıları, kaliteli işçiliği ve estetik tasarımlarıyla konutları beğenilen Sur Yapı, İstanbul’un gözde ilçelerinden Maltepe’de ‘Yeşilmavi Maltepe’ projesini başlattı.

Sur Yapı İstanbul’un gözde mekanında konut projesi: Yeşilmavi Maltepe!
Sur Yapı, Maltepe, Istanbul, Konut

Ailecek vakit geçirilebilecek, organizasyon alanlarının bulunduğu, özel otopark ve etkinlik alanları bulunan Yeşilmavi Maltepe, Kayışdağı Ormanı’nın da eteğinde bulunuyor.

KONFROLU YAŞAM ALANLARI

Şehrin göbeğinde bulunan fakat ormana komşu olan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak planlandı. Konforlu ve ferah yaşam alanları sunan dairelerin büyüklükleri ise 63 metrekare ile 527 metrekare arasında değişiyor.

Böylece Sur Yapı Yeşilmavi Maltepe ihtiyaçları karşılayan 15 farklı daire tipini bir arada bulunduruyor.

Maltepe’nin sahip olduğu ve Marmara Denizi ile Adalar manzaralı olan bölge her geçen gün ilgisini artırırken Sur Yapı da bu konuda sektördeki tecrübesini adeta konuşturdu.

Ailelerin keyifli vakit geçirebileceği ve özel yaşam alanlarının bulunduğu projeye ilişkin detaylar Sur Yapı tarafından yapılan açıklamada ifade edildi:

Sur Yapı İstanbul’un gözde mekanında konut projesi: Yeşilmavi Maltepe!

“Projenin önünde yer alan panoramik deniz manzarası, arkasında yer alan orman manzarası ve muhteşem günbatımı ile Sur Yapı Yeşilmavi, yüksek standartlarla dolu bir yaşam sunuyor. 19 katlı 4 bloğun yer aldığı projede 63 metrekare ile 527 metrekare arasında değişen 15 farklı daire tipi bulunuyor. Dubleks ve geniş teraslı dairelerin ön plana çıktığı Yeşilmavi’de 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri konforlu yaşam alanları sunuyor. Her zevke uygun daireler arasında özellikle üst katlarda yer alan geniş teraslı, deniz ve orman manzaralı daireler dikkat çekiyor. Yeşilmavi’de dört blokta bulunan dairelerinin neredeyse tamamı önü kapanmayacak deniz manzarasına sahip.

Sur Yapı'nın kampanyalarından haberdar olmak için tıklayınız.

DENİZ VE ORMAN MANZARASI YEŞİLMAVİ’DE!

Sur Yapı’nın yeni projesi Yeşilmavi, Kayışdağı Ormanı’nın eteğinde bulunuyor. Yer aldığı konum nedeniyle değerli bir lokasyonda yükselen proje, sahil yoluna, Bostancı- Adalar iskelesine 5 dakika ve Bağdat Caddesi’ne 15 dakika mesafede yer alıyor. Yeşilmavi, kolayulaşımyönüyle büyük avantajlar sağlıyor.

Sur Yapı İstanbul’un gözde mekanında konut projesi: Yeşilmavi Maltepe!

YARI AÇIK OLİMPİK YÜZME HAVUZU MALTEPE YEŞİLMAVİ’DE!

Site içi sosyal yaşamı destekleyen açık ve kapalı sosyal alanlarda, yarı olimpik açık yüzme havuzu ve açık çocuk havuzu, 2 adet kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanları, çocuk oyun alanları, trekking yolu, dinlenme locaları, fitness alanı ve hobi odası yer alıyor. Ayrıca projede yatılı misafirlerin ağırlanabileceği konuk evleri ile destek birimler de yer alıyor.

Projenin üst katlarında ritmik şekilde yükselen teraslar etkileyici manzarasıyla hayata keyif katıyor. Site içi sosyal hayat dabu teraslara yayılmış ve bunlar arasındaki geçişler bitki ve su düşüşleriyle sağlanıyor. Blokların genel yerleşiminin denize doğru yapılması ve dairelerin büyük kısmında bütün odaların deniz manzarasına hakim olması Yeşilmavi’yi daha da cazip hale getiriyor.

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.