Tgrt Haber
11˚

Ziraat Bankası duyurdu: 500 bin lira konut kredisi için en uygun geri ödeme planı! 7.884 TL aylık taksitle kira öder gibi ev sahibi olun!

27 Nisan 2023 13:06 - Güncelleme : 27 Nisan 2023 13:09
Editör: Mücahit Dere / Kaynak: TGRT Haber

Ev sahibi olmak isteyenlere Türkiye’nin lider kamu bankasından konut kredisi fırsatı duyuruldu. 500.000 TL konut kredisi için en uygun oranlar olabilir. Ev sahibi olmak isteyen herkesi ilgilendiriyor!

Ziraat Bankası duyurdu: 500 bin lira konut kredisi için en uygun geri ödeme planı! 7.884 TL aylık taksitle kira öder gibi ev sahibi olun!
Konut, Ziraat Bankası, Kentsel Dönüşüm

Türkiye’de son dönemde konut fiyatlarında görülen fahiş artışlar nedeniyle ev sahibi olmak isteyen vatandaşların bütçesi bir hayli zorlanmaya başladı. Artan konut fiyatları karşısında uygun finansman seçeneklerini araştıran birçok vatandaş ise kamu bankalarının düşük faizli ve avantajlı kredilerine yönelmiş durumda.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından son dönemde yürütülen çalışmalar kapsamında TOKİ üzerinden orta gelirlilere sosyal konut seçenekleri de sunulmaya devam ediyor. Bir yandan devlet destekli projelere bir yandan kendi finansman seçeneklerine yer veren Ziraat Bankası yeni projelere de imza atıyor.

YÜZDE 1,20 FAİZ ORANLARIYLA EN UYGUN KREDİ!

Ziraat Bankası konut kredisi fırsatlarıyla vatandaşların ev sahibi olma hayallerinin gerçekleştirilmesine izin veriyor. Ödeme sıklığı, faiz oranları ve taksit tutarı gibi birçok konuda avantajlar devam ediyor. Sıfır Konut Kredisi kapsamında yüzde 1,20 faiz oranları ile finansman veren Ziraat Bankası, 120 aya kadar vade seçenekleri de sunuyor. Bu sayede kira öder gibi vatandaşlar ev sahibi olma fırsatı elde edebilecek.

ZİRAAT BANKASI 500 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Ev sahibi olmak isteyenler için uygun konut kredisi sağlayan Ziraat Bankası, sadece uygun faiz oranları değil, uygun geri ödeme seçenekleri de sunuyor. 500.000 TL kredi için Sıfır Konut Kredisi kapsamında yapılan örnek hesaplamaya göre, 120 ay vadede ve %1,20 faiz oranlarında aylık taksit oranı sadece 7.883,02 TL olarak hesaplanıyor.

Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler için farklı tür konut kredisi paketleriyle destek veren Ziraat Bankası, devlet bankası olması sayesinde kentsel dönüşüm veya TOKİ destekli projeler için de uygun oranlarla konut kredisi vermektedir. Özel kampanyalardan yararlanmak için Ziraat Bankası şubelerinden başvuru yapılması gerekecektir.

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.