Tgrt Haber
01 Nisan 2024 16:54 - Güncelleme : 01 Nisan 2024 16:55

Ali Koç futbol takımıyla bir araya geldi! Gündem 'ligden çekilme'

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde yarın yapılacak 'ligden çekilme' maddesinin de görüşüleceği Olağanüstü Genel Kurul öncesi futbol takımı ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Editör: Emre Topaloğlu / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Ali Koç futbol takımıyla bir araya geldi! Gündem 'ligden çekilme'

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde profesyonel futbol A takımıyla bir araya geldi.

Futbolculara yarın gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurul’da alınması beklenen muhtemel kararları anlatan Başkan Koç, oyunculara kişisel fikirlerini sordu.

FUTBOLCULAR MÜCADELEYE DEVAM ETMEK İSTİYOR

Ali Koç'un konuşmasından sonra takım kaptanlarından Edin Dzeko, Dusan Tadic, Mert Hakan Yandaş ve İrfan Can Kahveci görüşlerini ifade ederken; Fenerbahçe futbol takımına sahada ve saha dışında yapılan tüm haksızlıkların farkında olduklarını söyleyerek, takım olarak Trabzon deplasmanından daha güçlü ve kenetlenmiş bir takım olarak döndüklerini, tüm cephelerde sonuna kadar mücadele etmek istediklerini Başkan Ali Koç ve yönetim kuruluna ilettiler.

Ali Koç futbol takımıyla bir araya geldi! Gündem 'ligden çekilme' - 1. Resim

ALİ KOÇ: "HİÇBİR ŞEY YAPMAMA DURUMU YOK"

Takımın karakterli, duruşu olan ve aidiyeti yüksek tavrı için oyuncuları ile gurur duyduğunu belirten Başkan Ali Koç; 2 Nisan tarihinde alınacak kararlar doğrultusunda hiçbir şey yapmama gibi bir durumun ihtimal dahilinde olmadığını açıkladı.

İSMAİL KARTAL: "KARARA SAYGI DUYACAĞIZ"

Teknik Direktör İsmail Kartal da toplantıda oyunculara hitaben daha önce tarih boyunca pek çok olay yaşandığını ve kendisinin Fenerbahçe’de olduğu dönemde de şampiyonluğun ellerinden çalındığını savundu.

Takımın her mücadeleye hazır olduğunu vurgulayan Kartal, genel kurulun kararına saygı duyacaklarını da sözlerine ekledi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...