Tgrt Haber
24 Şubat 2024 10:54 - Güncelleme : 24 Şubat 2024 10:57

Ali Koç'tan Galatasaray'a gönderme: "Şampiyon yapılmaya alıştırılmış bir takım"

Süper Lig'de Galatasaray ile kıyasıya bir zirve yarışı veren Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç, ezeli rakibiyle ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı. İşte detaylar...

Editör: Emre Topaloğlu / Kaynak: TGRT Haber
Ali Koç'tan Galatasaray'a gönderme: "Şampiyon yapılmaya alıştırılmış bir takım"
Fenerbahçe,Ali Koç,Galatasaray

Trendyol Süper Lig devi Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç, Gelsenkirchen Fenerbahçeliler Derneği açılış törenine katıldı. Koç, yeni lokal açılışında Galatasaray'a gönderme yaparak Ahmet Çakar'ın hakemlik döneminde anlattığı penaltı hikayesine de değindi.

GALATASARAY'A GÖNDERME: "ŞAMPİYON YAPILMAYA ALIŞTIRILMIŞ BİR TAKIM"

Galatasaray'a Ahmet Çakar üzerinden gönderme yapan Koç, "Bu sene bir rakibimizle yarışıyoruz. Şampiyon yapılmaya alıştırılmış bir takımla yarışıyoruz. Bir hakem geçen gün televizyonda anlatıyor. 1997 yılında Beşiktaş lider. Son dakikada gülünç bir penaltı çalınıyor." dedi.

''ESKİ FUTBOLCULARIMIZ BİZE KARŞI CANLA BAŞLA OYNUYOR"

Eski futbolcuların performansına değinen Koç, "Hangi kulüp eski futbolcularını başka kulübe verdiği zaman bu kadar spekülasyon oluyor. Bizim eski sporcularımız daha canla başla oynuyor bize karşı. Bir başkan benim yaptıklarımı söyleyip böyle biri bize başkan olamaz dedi. Bizde de kulübü icraya vermiş bir başkan, bir daha başkan olamaz. Hamurumuz farklı." dedi.

''BİR KERE ŞAMPİYON OLURSAK ARKASI GELECEK"

Alanyaspor maçında alınan beraberlik hakkında konuşan Koç, "Zamanlar kişiler değişiyor ama Fenerbahçe'nin hedef olması değişmiyor. Onun için tarihte görülmemiş bir kenetlenmeyi göstermemiz gerekiyor. İsmail Hoca ve futbolcuları tarihimizde görülmedik bir puan topladık. Bir beraberlik oldu hocaya, futbolculara, bize saldırılar oldu. İnanın bindiğimiz dalı kesiyoruz. Ama bir kere şampiyon olursak inanın arkası gelecek." dedi.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...