23˚
İstanbul
23˚
açık
Nem %48
Rüzgar 5.03 /s
Perşembe
25˚/17˚
Cuma
25˚/19˚
Cumartesi
25˚/17˚
Pazar
25˚/17˚
25 Mayıs 2022 Çarşamba
2021-07-06 20:15:40

Arda Turan 1 yıl daha Galatasaray'da!

Galatasaray, kaptan Arda Turan ile 1 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

Arda Turan 1 yıl daha Galatasaray'da!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da transfer çalışmaları sürüyor. Sarı-kırmızılılar şu ana kadar Göztepe'den Alpaslan Öztürk ve Kasımpaşa'dan Aytaç Kara'yı bedelsiz olarak kadrosuna katmıştı. Keçiörengücü'nden Barış Alper Yılmaz transferini de bitiren Cimbom, iç transferde ise birçok oyuncusuyla sözleşme yenilemişti. Sarı-kırmızılılar son imzayı da Arda Turan'a attırdı.

Galatasaray, Arda Turan ile 1 yıl daha anlaşıldığını duyurdu. Sözleşmeye imzayı atan Turan, ardından kulüp televizyonuna konuştu.

İlk günkü gibi mutlu ve heyecanlı olduğu dile getiren Turan, “Bizim için burada imzalar önemli değil. Hayatımız boyunca Galatasaray’a hizmet etmek için buradayız. Çok mutluyum. Galatasaray’da olduğum her anın keyfini, mutluluğunu çıkartıp başarılar, kupalar kazanmak istiyorum. Buradan hem sayın başkana, yönetim kuruluna hem de hocama çok teşekkür ediyorum. Tekrardan beni bu formayla, bu t-shirt, bu armayla kavuşturdukları için. Çok mutluyum, çok heyecanlıyım ilk günkü gibi. Elimizden ne gelirse, her anını en kıymetli şekilde değerlendirip sezonu kupalarla, şampiyonluklarla bitirmek istiyoruz” dedi.
Yeni sezonda daha başarılı olacaklarını söyleyen Arda, "Açıkçası geçen seneden sonra iyi dersler çıkarttığımızı düşünüyorum. Şampiyonluğu son anda kaybettik ama Galatasaray mücadelesini, vazgeçmemeyi gösterdiğimizi düşünüyorum. Bu sene baştan daha sıkı tutup işleri, daha başarılı olacağımıza inanıyorum sonuna kadar. Galatasaray her kulvarda olduğu gibi, olduğu her kulvarda başarıya ve şampiyonluğa adaydır. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Her gün bunu daha iyi nasıl yapabiliriz, nasıl daha iyisine ulaşabiliriz diye uğraşıyoruz, çalışıyoruz. Hiç durmadan dersler çıkartıp kazanmaya çalışacağız, en iyisini taraftarımıza en güzelini göstermek istiyoruz” açıklamasında bulundu.

Etiketler