Tgrt Haber
29 Kasım 2023 16:45 - Güncelleme : 29 Kasım 2023 17:04

Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat yönetim kurulu listesini teslim etti

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'nin seçim kararı almasının ardından Hasan Arat ve Serdal Adalı adaylığını açıklamıştı. Arat'ın yönetim listesinde yer alan 12 kişi belli oldu. Yılmaz Erdoğan'ın yönetim kurulunda yer alacağı iddiaları ise asılsız çıktı. İşte detaylar...

Editör: Emre Topaloğlu / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Beşiktaş, Hasan Arat, Seçim, Yılmaz Erdoğan

Beşiktaş’ta 3 Aralık’ta yapılacak Seçimli Olağan Genel Kurul öncesi başkan adayı Hasan Arat, yönetici kadrosu listesini Beşiktaş Divan Kurulu İkinci Başkanı Fethi Hinginar’a teslim etti.

Listesini teslim ettikten sonra açıklamalarda bulunan Arat, “Camiamıza hayırlı olsun. Serdal Adalı’ya başarılar diliyorum. Herkesi bu güzel seçime bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Divan Kurulu İkinci Başkanı Fethi Hinginar da başkanlık seçiminin Beşiktaş camiasına hayırlı olmasını temenni ettiğini söyledi.

YILMAZ ERDOĞAN LİSTEDE YER ALMADI

Ünlü oyuncu, yönetmen, senarist ve yapımcı Yılmaz Erdoğan'ın Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat'ın yönetim kurulu listesinde yer alacağı öne sürülmüştü. Beşiktaşlılığı ile bilinen Erdoğan'ın Hasan Arat'ın başkan seçilmesi durumunda siyah-beyazlı kulübün idari kadrosunda görev yapacağı iddia edilmişti.

Arat'ın yönetim kurulu listesinde Yılmaz Erdoğan yer almadı.

Başkan adayı Hasan Arat’ın yönetim kurulu listesi şu şekilde:

Hüseyin Yücel
Cüneyt Sezgin
Onur Göçmez
Yalçın Ayaydın
Mete Vardar
Kaan Şakul
Altın Mimir
Feyyaz Uçar

Yedek
Işıl Zeybek
Ekrem Keçoğlu
Kadir Kılıç
Çağlayan Tuğal
Bünyamin Burak Aslan

Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat yönetim kurulu listesini teslim etti

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...