Tgrt Haber

Beşiktaş'ta 3 sakatlık birden

21 Kasım 2023 18:48 - Güncelleme : 21 Kasım 2023 18:54
Editör: Emre Topaloğlu / Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Beşiktaş, Sakaryaspor ile oynanan hazırlık maçında Jean Onana ve Yakup Arda Kılıç'ın sakatlık yaşadığını, Milot Rashica'nın da milli takım antrenmanında uyluk iç adalesinde gerilme tespit edildiğini açıkladı.

Beşiktaş'ta 3 sakatlık birden
Beşiktaş, Jean Onana, Yakup Arda Kılıç, Milot Rashica, Sakatlık

Milli arada hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta, 3 futbolcunun sağlık durumuyla ilgili açıklama yapıldı.

Siyah-beyazlılar, Sakaryaspor ile oynanan hazırlık maçında Jean Onana ve Yakup Arda Kılıç'ın sakatlık yaşadığını, Milot Rashica'nın da milli takım antrenmanında uyluk iç adalesinde gerilme tespit edildiğini duyurdu.

BEŞİKTAŞ'IN AÇIKLAMASI

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Futbol A Takımımızın Sakaryaspor ile oynadığı özel maçta sağ uyluk arka adalesinde ağrı hisseden Jean Onana’nın Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde yapılan MR görüntülemesinde uyluk üst adalesinde (iliopsoas) gerilme ve kanama tespit edilmiştir. Aynı müsabakada sol uyluk arka adalesinde ağrı hissederek oyuna devam edemeyen futbolcumuz Yakup Arda Kılıç’ın yapılan MR görüntülemesinde uyluk arka adalesinde (biseps femoris) gerilme ve kanama saptanmıştır.

Kosova milli takımının 17 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirdiği antrenmanda sağ uyluk iç adalesinde ağrı hisseden futbolcumuz Milot Rashica’nın uyluk iç adalesinde (adduktor longus) gerilme ve ödem tespit edilmiştir. Futbolcularımızın tedavilerine sağlık ekibimizce başlanmıştır" denildi.

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.