Tgrt Haber

Dolandırıcılık skandalı: 'Andre Onana, Türkiye'ye gelirse tutuklanacak' iddiası

19 Kasım 2023 18:26 - Güncelleme : 19 Kasım 2023 18:36
Editör: Emre Topaloğlu / Kaynak: TGRT Haber

Galatasaray Kulübü Kongre Üyesi Avukat Kerim Bahadır Şeker, Manchester United kalecisi Andre Onana'nın milli maçta yaşadığı sakatlığının gerçek olmadığını iddia ederek Galatasaray maçı öncesi Türkiye girmesi halinde tutuklanacağını iddia etti. İşte detaylar...

Dolandırıcılık skandalı: 'Andre Onana, Türkiye'ye gelirse tutuklanacak' iddiası
Andre Onana, Türkiye, Galatasaray, Manchester United, Kerim Bahadır Şeker

Manchester United'ın Kamerunlu kalecisi Andre Onana, Afrika Elemeleri D Grubu'nda Mauritius ile oynadıkları maçta sakatlanarak oyuna devam edemedi.

Andre Onana'nın sakatlığı sonrası milli kaleci Altay Bayındır'ın kaleye geçmesi bekleniyor.

DOLANDIRICILIK İDDİASI ORTAYA ATILDI!

Sakatlanan Andre Onana'nın Galatasaray maçında oynayıp oynamayacağı henüz belli değilken Galatasaray Kongre Üyesi Av. Kerim Bahadır Şeker, sosyal medya hesabından gündem oluşturan bir paylaşım yaptı.

"TÜRKİYE'YE GELMEMEK İÇİN SAKATLIK NURAMASI YAPIYOR"

Avukat Kerim Bahadır Şeker; Andre Onana, Dany Nounkeu ve birkaç futbolcunun kendisini dolandırdığını ve Onana'nın bu sebeple Galatasaray'a karşı oynanacak maçta Türkiye'ye gelmemek için sakatlık numarası yaptığını iddia etti.

"SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIM"

Galatasaray Kongre Üyesi Av. Kerim Bahadır Şeker paylaşımında, "Manchester United kalecisi, Andre Onana sakatlanma rolü yapıyor Türkiye'de tutuklanacağını bildiği için, İstanbul'daki Galatasaray maçına gelmemek adına rol yapıyor! Şahsımı, futbolcu Dany Nounkeu ve Cedric Leandre Tchoumbe Fankam ve birkaç arkadaşıyla birlikte dolandıran Andre Onana isimli futbolcu hakkında pazartesi günü İstanbul Adliyesi'nde suç duyurusunda bulunacağım. Tüm kamuoyuna duyurulur! Dipnot: Fake vs. değil bizzat kendilerinin olduğuna dair ses kayıtları, ekran görüntüleri ve mesajlaşmalar mevcut" ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım:

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.