2021-12-09 21:49:49

Fatih Terim: Liderliği hak ettik, kupayı istiyoruz

Galatasaray lider gittiği Roma’da, Lazio ile berabere kalarak UEFA Avrupa Ligi'nde adını son on altıya yazdırmayı başardı. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, "Şampiyonlar Ligi gibi bir gruptu. Artık yeni şeyler söylemek zamanı" dedi.

Fatih Terim: Liderliği hak ettik, kupayı istiyoruz
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Galatasaray lider gittiği Roma’da, Lazio ile berabere kalarak UEFA Avrupa Ligi'nde adını son on altıya yazdırmayı başardı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, "Oyuncular planlarımıza harfiyen uydular. İhtiyacımız olanı aldık. Böyle zorlu grubu namağlup bitirdik. Bu liderliği hak ettik" derken, "İkinci yarı taktik savaş halinde geçti. Artık yeni şeyler söylemek lazım. Kupaya uzanmaya beş maç var. Neden olmasın? Biz de bunu çok istiyoruz" sözlerini kullandı.

MUSLERA: KOLAY DEĞİLDİ

G.Saray file bekçisi Fernando Muslera, "Son dakikaya kadar mücadele eden, taktik anlamda görevini iyi yerine getiren bir G.Saray vardı. Şampiyonlar Ligi gibi takımlarla karşılaştık. Böyle bir grubu 12 puanla lider bitirmek kolay değil. Hoca'mı ve arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Elbette büyük hedefimiz var ama tur atladık şimdilik keyfini çıkaracağız" açıklaması yaptı

SARRI'DEN TERİM'E YAKIN İLGİ

Karşılaşmadan önce Lazio Teknik Direktörü Maurizio Sarri, sarı-kırmızılıların yedek kulübesinin önüne gelerek Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e sarılarak başarılar diledi. İki teknik adam samimi şekilde bir süre sohbet etti. Sarri’den sonra Lazio'da yedekler arasında yer alan bir dönem Türkiye’de de top koşturan Vedat Muric'in de Terim'in yanına gelerek selam verdiği görüldü.

Etiketler