2022-01-08 00:01:24

Fenerbahçe cephesinden Trabzonspor maçı sonrası flaş paylaşımlar!

Son dakika haberi: Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik, Trabzonspor-Yeni Malatyaspor maçı sonrası çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. Bilecik paylaşımında, "Bu sezonun inandırıcılığı sorgulanır!" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe cephesinden Trabzonspor maçı sonrası flaş paylaşımlar!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Süper Lig'de lider Trabzonspor, ikinci yarının açılış maçında Yeni Malatyaspor'u 1-0 yendi. Maçın ilk yarısında Peres'in Karim Hafez'e ve son dakikalarda Hüseyin Türkmen'in Osman'a yaptığı hareketler tartışıldı.  Konuk ekip teknik direktörü Maurius Sumudica ile başkan Adil Gevrek, hakem kararlarına sert tepki gösterdi. 

"SEZONUN İNANDIRICILIĞI SORGULANIR!"

Karşılaşma sonrası Fenerbahçe cephesinden de açıklama geldi. Başkan Vekili Erol Bilecik sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı ve şu ifadeleri kullandı: "Adil bir yönetim mi yoksa bu sezona özel bir yaklaşım mı diye tarafsızca baktığınızda, her şeyin ortada olduğu açıktır. Üstelik sezon başından beri pek çok maçta yaşananlarla bu sabittir. Bu sezonun inandırıcılığı sorgulanır!"

"TRABZONSPOR, TFF-MHK ÖNCÜLÜĞÜNDE KOŞUYOR!"

Bir başka Fenerbahçe yöneticisi Özgür Özaktaç da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Trabzonspor maçının hakemine sert tepki gösterdi Özaktaç, "Bugün, Trabzonspor-Fenerbahçe maçı ile başlayan çarpık düzen ve adaletsizlik, Yeni Malatyaspor maçında yine ortaya çıktı.  Trabzonspor, tüm Anadolu takımları adına şampiyon olacak yalanıyla, TFF-MHK öncülüğünde yürümüyor, koşuyor! Yazık!" ifadelerini kullandı.

Etiketler