2022-01-12 16:18:06

Galatasaray'da bir ayrılık daha! Necati Ateş istifa etti

Galatasaray'da Fatih Terim ile yolların ayrılmasından sonra istifalar peş peşe gelmeye başladı. Futbol A Takım İdari Direktörü Şükrü Hanedar'ın ardından tecrübeli teknik adamın yardımcılarından Necati Ateş de istifa ettiğini duyurdu.

Galatasaray'da bir ayrılık daha! Necati Ateş istifa etti
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Galatasaray'da Fatih Terim'in ayrılığının ardından başlayan deprem devam ediyor. Başkan Burak Elmas'a deneyimli hocayla yolları ayırması sebebiyle taraftarlardan tepki yağarken, kulüp içinde de saflar belli olmaya başladı. 

Futbol A Takım İdari Direktörü Şükrü Hanedar'ın yaptığı açıklamayla görevini bırakmasından sonra sarı kırmızılılardan bugün bir istifa haberi daha geldi. Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Necati Ateş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Galatasaray'a veda etti. Ayrılıkların da secdahaya dahil olduğunu belirten Ateş, hocası Fatih Terim'e de teşekkür etti.

"GALATASARAY VARLIĞINA ŞÜKRETTİĞİM BİR SEVDA"

Necati Ateş paylaşımında şöyle dedi:

"Hayat; ayağımı yerden kesen, evlatlarıma örnek olduğum, gurur duyduğum ve çok çalışarak, emeklerimin karşılığını aldığım pek çok sevinç yaşattı. Galatasaray; hem sahanın içinde hem de sahanın kenarında hizmet verdiğim, acısıyla tatlısıyla yılmadan mücadele ettiğim, bir gün bile vazgeçmediğim ve her zaman varlığına şükrettiğim bir sevda oldu. Ayrılıkların da sevdaya dahil olduğunu bu camiayı ve armayı içinde yaşamış biri olarak iyi biliyorum. Gönüllerimizin bir olduğu bu süreçte bana inanarak görev veren hocamız Fatih Terim başta olmak üzere herkese teşekkür ederim."

Etiketler