2022-07-05 09:09:38 | Son Güncelleme : 2022-07-05 09:21:55

İstanbul'da Marcao pazarlığı: Sevilla ve Zenit masada!

Galatasaray haberleri: Brezilyalı Marcao'yu isteyen Sevilla da Zenit de Galatasaray ile görüşmek üzere İstanbul'a geliyor. Marcao, Sevilla'yı istese de sarı-kırmızılıların hedefi 15 milyon Euro ödeyen kulübe oyuncusunu göndermek...

İstanbul'da Marcao pazarlığı: Sevilla ve Zenit masada!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Sevilla ilk teklif olarak 8.5 milyon Euro bonservis + 1.5 milyon Euro bonus, Zenit ise 12 milyon Euro önerdi. İspanyol ekibiyle bugün görüşecek olan Galatasaraylı yöneticiler, rakamın toplamda 15 milyon Euro'ya çıkarılmasını isteyecek. Sevilla eğer kulübün talep ettiği rakamı önermezse, Aslan bu kez de İstanbul'da Zenit Kulübü ile masaya oturacak.

Hürriyet gazetesinin haberine göre; Galatasaray'da kariyerini Avrupa'da devam etmeyi planlayan ve kendisine gelen teklifleri değerlendirmek isteyen Marcao için İstanbul'da transfer zirvesi gerçekleşecek. Kulüple 2 yıllık daha sözleşmesi bulunan Brezilyalı futbolcuya talip olan Sevilla ile Zenit Kulübü, sarı-kırmızılılarla masaya oturmak için bu hafta İstanbul'a geliyor.

İspanyol ekibinin temsilcileri bugün İstanbul'da olacak ve kulüpler arasında bonservis pazarlığı resmen başlayacak. Yine tecrübeli stoperi uzun zamandır yakından takip eden Zenit ise hafta içinde gelip Marcao için Galatasaray ile görüşecek.

SEVİLLA YÜZDE 50 ARTIŞ YAPMAZSA İBRE ZENİT'E DÖNECEK!

Sevilla, İstanbul'a gelmeden önce Galatasaray'a son olarak toplam 10 milyon Euroluk bir öneri sundu. La Liga ekibi 8.5 milyon Euro bonservis ve 1.5 milyon Euro da bonus içeren resmi teklif verdi. Ancak Galatasaray bu rakamı kabul etmedi.

Sarı-kırmızılılar bugün İstanbul'da gerçekleşecek Marcao zirvesinde Sevilla'dan bonuslarla birlikte rakamı 15 milyon Euro seviyesine çıkarmasını talep edecek. İspanyolların bugün sunacağı teklif ve öneri transferde önemli rol oynayacak. Sevilla eğer 15 milyon Euro bandına çıkmazsa Galatasaray bu kez İstanbul'da Rus ekibi Zenit ile masaya oturacak.

İSTENEN RAKAMI VEREN İŞİ BİTİRECEK

Rus ekibi Zenit ise Brezilyalı stoper için Galatasaray'a direkt 12 milyor Euro'luk teklif sunmuştu. Sarı-kırmızılılar, Zenit'in teklifini artırması halinde Rus kulübünün Marcao ile anlaşmasını bekleyip istediği rakamı elde etmeye çalışacak. Ancak şu an kesin olan; Galatasaray, Marcao'yu en yüksek rakama çıkan ekibe satacak.

Sarı-kırmızılılar, kalmak istemeyen oyuncusu ile maksimum gelir elde ederek vedalaşmakta kararlı... Marcao'nun gönlü Sevilla'da olsa da kulüp hedef rakam olarak belirlediği 15 milyon Euro'yu ödeyecek takımla el sıkışmak istiyor.