2019-07-06 16:34:49 | Son Güncelleme : 2022-02-16 11:40:41

Kim Milyoner Olmak İster Yeni Bölüm Ne Zaman? Kim Milyoner Olmak İster İzle | Arda Ayten Kimdir?

Yayınlanan son bölümüyle milyonları ekrana kilitleyen Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasında heyecan dorukta. Kim Milyoner Olmak İster Yeni Bölüm Ne Zaman? Kim Milyoner Olmak İster İzle | Arda Ayten Kimdir? Yayınlanan son bölümde yarışmada 1 milyonluk soruya kadar gelen Arda Ayten bugün yayınlanacak olan yeni bölümde 1 milyonluk soruyu açtıracak. Yarışmayı merakla bekleyen izleyiciler ise şimdiden Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ne zaman? Arda Ayten kimdir? Milyonerde 1 milyonluk soru belli oldu mu? gibi soruları araştırmaya başladı. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni bölümü ne zaman? Kim Milyoner Olmak İster izle, ATV izle, Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster Yeni Bölüm Ne Zaman? Kim Milyoner Olmak İster İzle | Arda Ayten Kimdir?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Sunuculuğunu Murat Yıldırım'ın yaptığı ATV'de 29 Haziran 2019 tarihinde yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışması geçitiğimiz hafta en heyecanlı yerinde bitmişti. 250 bin lira değerindeki 11. soruyu doğru cevaplayan Arda Ayten isimli yarışmacı Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonluk soruyu görmeye hak kazandı. Ancak programın süresi bittiği için yarışmacı henüz 1 milyonluk soruyu açtıramamıştı. Peki Kim Milyoner Olmak İster Yeni Bölüm Ne Zaman? Kim Milyoner Olmak İster İzle | Arda Ayten Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölümünde geçtiğimiz haftaya son soru olan 12. soruya gelerek damga vuran tıp öğrencisi Arda Ayten 1 milyon lira değerindeki soruyu açtıracak. bir hafta boyunca izleyicileri merakta bırakan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonluk soru açıldı mı? Arda Ayten kimdir? 

Kim Milyoner Olmak İster Arda Ayten kimdir?
Kahramanmaraş'ta tıp eğitimi gören 19 yaşındaki yarışmacı Arda Ayten,  Kim Milyoner Olmak İster yarışma programının yayınlanan son bölümünde 250 bin lira değerinde 11. soruyu bilerek büyük ödül olan 1 milyon TL değerindeki 12. soruyu açtırmaya hak kazandı.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması ne zaman, saat kaçta?
Yayınlanacak olan son bölümüyle sezon finali yapacak olan Kim Milyoner Olmak İster yarışması bu akşam saat 20.00'de seyirciyle buluşacak.

Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru izle
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına damga vuran Arda Ayten bu akşam milyonları ekran başına kilitleyecek. 1 milyon lira değerindeki son soruya kadar gelen genç yarışmacı Kim Milyoner Olmak İster'in sezon finalinde büyük ödülü kazanmak için 1 milyonluk soruyu açtıracak. Yarışmayı merakla bekleyen izleyiciler 1 milyonluk soru için yarışacak olan Arda Ayten'i akşam saat 20:00'dan itibaren izleyebilecek.

 

Etiketler