Tgrt Haber
26 Şubat 2024 11:29 - Güncelleme : 26 Şubat 2024 11:31

Mehmet Büyükekşi'yi istifaya davet eden Galatasaray'dan ihraç talebine ret!

Türkiye Futbol Federasyonu'nu başkan ve tüm kurullarıyla istifaya davet eden Galatasaray'da Mehmet Büyükekşi'nin ihraç talebi reddedildi. İşte detaylar...

Editör: Emre Topaloğlu / Kaynak: Sözcü
Mehmet Büyükekşi'yi istifaya davet eden Galatasaray'dan ihraç talebine ret!
Galatasaray,Mehmet Büyükekşi,TFF

Fenerbahçe’nin son dakika golüyle 2-1 kazandığı Kasımpaşa maçının ardından Galatasaray, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi’yi ve tüm kurullarını istifaya davet eden bir açıklama yaptı.

GALATASARAY: "TÜRK FUTBOL TARİHİNİN EN KÖTÜ TFF BAŞKANI"

Büyükekşi için “Her türlü tehdide boyun eğen, adaletten yana tavır koymayıp koltuğunu kaybetmemek için kendi kaygılarının esiri olup toplumun bölünmesine neden olan, hiçbir konuda dirayet gösteremeyen, Türk futbol tarihinin en kötü TFF Başkanı” ifadeleri kullanıldı.

Mehmet Büyükekşi'yi istifaya davet eden Galatasaray'dan ihraç talebine ret! - 1. Resim

İHRAÇ TALEBİ REDDEDİLDİ!

Sözcü'nün haberine göre; Galatasaray yönetiminin ve kurullarının, sert ifadelerle istifaya ettiği Mehmet Büyükekşi’nin kulüpten ihracı için verilen dilekçelere kayıtsız kalması dikkat çekti.

Eski yöneticilerden Sedat Doğan’ın başını çektiği üyeler başvuruda bulunarak, Büyükekşi’nin ihracını talep etse de önce yönetim ardından da disiplin kurulu ihraç taleplerini reddetti.

Kaynak: Sözcü
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...