Tgrt Haber
08 Aralık 2023 16:58 - Güncelleme : 08 Aralık 2023 17:00

Quaresma'dan Beşiktaş taraftarını sevindirecek açıklama: Teklif gelirse evet derim

Beşiktaş’ın efsanesi Ricardo Quaresma, Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi öncesi önemli açıklamalar yaptı. Ricardo Quaresma futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istediğini söyledi.

Editör: Murat Makas / Kaynak: NTV Spor
Quaresma'dan Beşiktaş taraftarını sevindirecek açıklama: Teklif gelirse evet derim
Beşiktaş, Quaresma, Fenerbahçe

Beşiktaş taraftarının gönlünde taht kuran Portekizli yıldız Ricardo Quaresma, Fenerbahçe derbisi öncesi dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Futbola sahada veda etmek istediğini aktaran Quaresma, Beşiktaş'ın kendisi için çok özel olduğunu kaydetti. Portekizli yıldız, yeşil sahalara Beşiktaş'ta veda etmenin kendisi için inanılmaz olacağını aktardı.

"BEŞİKTAŞ'TAN TEKLİF GELİRSE DÜŞÜNMEDEN 'EVET' DERİM"

Futbola veda ettikten sonra futbolun içinde kalmak ve antrenör olmak istediğini dile getiren Ricardo Quaresma, "Daha çok teknik ekibe entegre olmak isterdim. Hem kulübü geliştirmek hem de antrenör hayatını anlamak adına bu ekibin içinde olmak isterdim. Çünkü, futbolcu ve antrenör hayatı birbirinden farklı şeyler. Şu an tamam karar veremedim. Önceliği futbolu saha içinde bırakma şansı elde etmek olurdu." ifadelerini kullandı.

Quaresma'dan Beşiktaş taraftarını sevindirecek açıklama: Teklif gelirse evet derim

Beşiktaş'tan teklif gelmesi durumunda 'evet' diyeceğini söyleyen Ricardo Quaresma, her gün idman yaptığını belirtti.

40 yaşındaki Portekizli şöyle konuştu:

"Hayallerimden biri futbola Beşiktaş formasıyla, dolu bir stadyum önünde bırakmak. Teklif gelirse hiç düşünmem hemen 'evet' derim."

QUARESMA'DAN DERBİ YORUMU

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisiyle ilgili de konuşan Ricardo Quaresma, "Derbide Beşiktaş kazansın, şampiyon olsun, hak ettiği yerlerde olsun istiyorum. Beşiktaş'ı çok özledim. Derbi çok özel olacak." diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: NTV Spor
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...