Tgrt Haber
02 Nisan 2024 14:21 - Güncelleme : 02 Nisan 2024 14:22

Son dakika! Trabzonspor'dan suç duyurusu!

Son dakika haberi... Olaylı Trabzonspor-Fenerbahçe maçının ardından yazılı ve görsel medyadan yapılan yorum ve paylaşımlarla ilgili bordo-mavili kulüp harekete geçiyor.

Editör: Emre Topaloğlu / Kaynak: TGRT Haber
Son dakika! Trabzonspor'dan suç duyurusu!

Olaylı Trabzonspor-Fenerbahçe maçının yankıları sürüyor.

Bordo-mavililer, Fenerbahçe maçının ardından 347 sosyal medya kullanıcısı ve 5 spor yorumcusu hakkında suç duyurusunda bulunulduğunu açıkladı.

Trabzonspor'dan yapılan açıklama şöyle:

"Kulübümüzün 17 Mart 2024 tarihinde Fenerbahçe ile oynadığı müsabaka sonrasında yaşanan olaylar nedeniyle, yazılı ve görsel medya üzerinden kulübümüzü ve camiamızı hedef gösterici ve zan altında bırakacak paylaşımlar tespit edilmiştir.

"SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU"

Hukuk Kurulumuz tarafından; eleştiri sınırlarını aşan, haksız, mesnetsiz ve hukuki dayanaktan yoksun paylaşımlarda bulunan 347 sosyal medya kullanıcısı ve 5 spor yorumcusu hakkında eylemlerine uyan Türk Ceza Kanunu ve 6222 sayılı kanunun ilgili maddeleri gereği suç duyurusunda bulunulmuştur.

Kulübümüz aleyhine asılsız itham ve iddialarda bulunan kişiler hakkında, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da adalet önünde hesap vermeleri için sürecin sonuna kadar takipçisi olacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız."

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...