Tgrt Haber
08 Aralık 2023 14:44 - Güncelleme : 08 Aralık 2023 16:05

Türkiye Kupası'na yeni format geliyor! Mehmet Büyükekşi açıkladı

Son dakika spor haberi: TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Ziraat Türkiye Kupası 5. tur kura çekimi öncesi açıklamalarda bulundu. Büyükekşi, Türkiye Kupası'na yeni bir format getireceklerini söyledi.

Editör: Emre Topaloğlu / Kaynak: TGRT Haber
Türkiye Kupası'na yeni format geliyor! Mehmet Büyükekşi açıkladı
TFF, Mehmet Büyükekşi, Türkiye Kupası

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur eşleşmelerinin belli olacağı kura töreni öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

Büyükekşi Türkiye Kupası için yeni format getireceklerini söyledi.

"KUPANIN FORMATINI DEĞİŞİYORUZ"

Büyükekşi, kura çekiminde yaptığı açıklamada, "Futbolun marka değerini yükseltmek için yoğun şekilde çalışıyoruz. Kupa, en değerli markalarımızdan biri. Çok özel bir kupadan bahsediyoruz. Futbolun tutkusunun, coşkusunun ve fair play ruhunun burada yansıtılmasını istiyoruz. Çekişmeli ve heyecan dolu müsabakalar oynandı. 32 takıma başarılar diliyorum. Süper Lig ve Türkiye Kupası'nın formatıyla ilgili yeni bir çalışma yapıyoruz. Kupanın formatını da değiştireceğiz. Bitmek üzere. En yakın zamanda kupanın yeni formatını kamuoyuyla paylaşacağız" ifadelerini kullandı.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...