2022-05-27 21:00:20 | Son Güncelleme : 2022-05-27 21:13:21

Volkan Demirel, Emre Mor'u Fenerbahçe'ye önerdi

Fatih Karagümrük'te çok iyi bir sezon geçiren ve bonservisi İstanbul ekibi tarafından alınan Emre Mor için Fenerbahçe'nin nabız yokladığı iddia edildi. Volkan Demirel genç futbolcu için kefil oldu...

Volkan Demirel, Emre Mor'u Fenerbahçe'ye önerdi
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kısa süre önce katıldığı bir televizyon programında transfer çalışmaları hakkında bilgi verirken her iki kanatta da oynayabilen bir ismi kadroya katmayı düşündüklerini söylemişti. Bu ismin Emre Mor olduğu öne sürüldü. 24 yaşındaki futbolcu için Fenerbahçe yönetimine bizzat Volkan Demirel'den "Alın, çok iş yapar" raporu verildi.

FATİH TERİM'İN BAŞARAMADIĞINI VOLKAN DEMİREL BAŞARDI

Fatih Karagümrük'ün bu yaz kiraladığı ve sözleşmesindeki madde gereği otomatik olarak 2 yıllık yeni sözleşme imzalayacağı Emre Mor, İstanbul ekibinde kendini buldu. Kariyeri baş aşağı giden yıldız futbolcu teknik direktör Volkan Demirel'le adeta futbola döndü. Yetenekli futbolcuya Fatih Terim tarafından Galatasaray'da şans verilmiş ancak fayda etmemişti.

Bu sezon 5 gol ve 3 asistle 8 gollük skor katkısı veren Emre Mor'un opsiyonunu kullanarak takımına katmaya karar veren Fatih Karagümrük'e, Fenerbahçe'nin sürpriz bir teklifle geldi.

OZAN TUFAN TAKASI İDDİASI!

Emre Mor'la ilgili medyada yer alan son iddia; Fenerbahçe'ye transfer olması için Ali Koç'un, Ozan Tufan artı 2 milyon Euro gibi bir teklifte bulunduğu yönünde... İsmi Trabzonspor'la anılan Ozan Tufan'ın eşi nedeniyle İstanbul'da kalmak istediği biliniyor. Başakşehir'in de Ozan Tufan ile ilgilendiği iddia edillmişti.

MİLLİ TAKIM ELEŞTİRİSİ: "NASIL ALINMAZ!"

Volkan Demirel'in "A Milli Takım'ı hak ediyor" dediği Emre Mor, Stefan Kuntz tarafından kadroya alınmadı.

Bunun üzerine VavaCars Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, "Emre Mor, şu anda Türk pasaportu taşıyan en formda ve en iyi oyuncu. Stefan Kuntz'un bu kararına saygı duymuyorum. Bu karara saygı duyulamaz. Sezonun özeti. Türk futbolunda yaşanan birçok acayip şeylerin özetidir bu." ifadelerini kullandı.