TGRT Video Haber

İETT otobüsüne yumruklu saldırı: Kapıyı açsana kapıyı

İstanbul’da İETT şoförü ile bir araç sürücüsü arasında yol verme tartışması çıktı. Tartışma büyüyünce aracından inen şahıs bir yandan “kapıyı açsana kapıyı” diyerek tehditler savurdu bir yandan da otobüsü yumrukladı. Otobüsteki yolcular ise “Devlet aracı yapamazsın, haksızsın” diyerek trafik magandasını uyardı. O anlar ise cep telefonu kameralarına yansıdı.

İstanbul Ümraniye’de bir araç sürücüsü yol verme tartışması yaşadığı İETT aracının camına yumruklarla saldırdı. Otobüs şoförünü tehdit etti. Yaşanan o anlar vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

OTOBÜSÜ YUMRUKLADI, TEHDİT ETTİ

Olay, geçtiğimiz günlerde 3004. Cadde üzerinde saat 18.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, aracıyla yol üzerinde seyir halinde olan vatandaş ile İETT araç sürücüsü arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine aracından inen sürücü İETT aracının camını yumruklamaya başladı. Yaşanan o anlar vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Görüntülerde, bir şahsın otobüs camını yumrukladığı, otobüs içerisindeki yolcuların ise şahsa uyarıda bulunduğu görülüyor.