TGRT Video Haber

Liseli kızlar saç baş kavga etti, erkekler ayırmak yerine videoya çekti

Denizli'de liseli kızların sözlü tartışması kısa sürede kavgaya dönüştü. Birbirlerinin saçlarını yolan kızların kavgasında tekmeler havada uçuşurken orada bulunan erkekler ise kavgayı ayırmak yerine kızları kışkırtarak video çekti.

Denizli'de, aralarında küfürlü tartışma yaşayan liseli kızların atışması kısa sürede  kavgaya döndü. Dört kız öğrenci, aralarına aldıkları husumetli akranlarını yere düşürüp sürükleyerek döverken kavgayı, o esnada yoldan geçen bir vatandaş ayırdı.

 

AYIRMAK YERİNE KIŞKIRTTILAR

Kavga, Merkezefendi ilçesi Muratdede Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; lisede eğitim gören kız öğrenciler arasında sınıfta çıkan küfürlü tartışma sokağa taştı. Grup halinde toplanan kızlar arasında önce sözlü tartışma ve itişmeyle başlayan kavgaya dahil olan erkek öğrenciler, ortamı sakinleştirmek yerine "Sana küfür etti" diye arayı iyice bozmaya çalıştı.

 

VATANDAŞ ARAYA GİRDİ

Araya aldıkları kızın etrafını kuşatan öğrencilerinden biri saçını tutup sürüklediği kızla saç saça baş başa kavga ederken yere düştü. O esnada 3 kişi daha kıza tekme tokat saldırırken, erkekler ise sadece olayı kayıt altına almakla yetindi. Kızların saç baş kavgası vatandaşın araya girmesiyle son buldu.