TGRT Video Haber

Savaşa gider gibi kavgaya gelmişler! Tabanca, bıçak, taş, beyzbol sopası… 2’si polis 10 yaralı

Tekirdağ’da alacak verecek meselesi nedeniyle tartışan iki grubun kavgasında kan aktı. Mühimmatla kavgaya gelen tarafların üzerinden çok sayıda silah, bıçak ve sopa çıkarken kavgada 2’si polis 10 kişi yaralandı.

Tekirdağ Çorlu’da alacak verecek meselesiyle iki grup arasında çıkan kavgada taraflar birbirlerine silah, bıçak, beyzbol sopası ve taşlarla saldırdı. Sokak ortasındaki kavgaya müdahale etmek isteyen polislerden 2’siyle birlikte kavgaya karışan 8 kişinin de yaralandığı öğrenildi.

KAVGAYA MÜHİMMATLA GELMİŞLER

Şeyh Sinan ile Reşadiye mahallerinin Kumyol Caddesi ile Cumhuriyet Meydanı mevkilerinde, gece saatlerinde meydana gelen kavgada, iddiaya göre iki grup arasındaki alacak verecek meselesi yüzünden çıkan tartışma sokakta kavgaya dönüştü. Öfkeli grup, silah, beyzbol sopası ve bıçakla birbirine girdi.

YARALI POLİSLERİN SAĞLI KDURUMU İYİ

Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Kavga sonrası olaya karışan 8 kişi yaralanırken, ayrıca kavgaya müdahale eden iki de polis memuru yaralandı.

Yaralılar, ambulanslarla Çorlu Devlet Hastanesi’ne ve özel hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralı polis memurlarının sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

20 KİŞİ GÖZALTINDA

Olayla ilgili 20 kişi gözaltına alınırken, şahısların üzerinde 7 adet tabanca, 5 adet beyzbol sopası ve bıçak ele geçirildi.