TGRT Video Haber

Yürekleri ağza getiren anlar! İntihar eden genç kızı bileğinden yakaladı

Batman’da 8 katlı bir binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulunan genç, tam kendini atacağı sırada iki vatandaş tarafından bileklerinden yakalanarak kurtarıldı. Yürekleri ağza getiren anlar kamerayla saniye saniye kaydedildi.

Batman’da 8 katlı bir binanın çatısına çıkarak intihar etmek isteyen genç kızı vatandaşlar kurtardı. Kız atladığı esnada bileklerinden tutarak yakalan 2 kişi, genç kızı yukarı çekerek kurtardı.

Turgut Özal Bulvarı’nda meydana gelen olayda, ismi öğrenilemeyen 17 yaşındaki genç kız 8 katlı bir binanın çatısına çıktı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis, itfaiye ve 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi.

BRANDA AÇILIRKEN KENDİSİNİ AŞAĞI BIRAKTI

İtfaiye ekipleri atlamakta ısrarlı olan genç kız için aşağıda branda açmaya çalışırken, vatandaşların korkulu bakışları arasında son bir hamle daha yaparak aşağıya atlamak için sarkan kızı çatıya çıkan iki vatandaş yakalayarak kurtardı.

AMBULANSTAN DA KAÇTI

Daha sonra ambulansa bindirilen kız, ani bir hareketle ambulanstan atlayıp kaçtı. Kaçan kızın arkasından koşan polis, kızı yakalayarak tekrar ambulansa aldı. İntihar girişiminde bulunan genç kızın iki gün önce de aynı apartmana gece saatlerinde çıkarak intihara kalkıştığı öğrenildi.