Tgrt Haber
13 Şubat 2024 12:15 - Güncelleme : 13 Şubat 2024 14:48

100 liralık kavga! Temizlik ücreti yüzünden akrabalar kavga etti 

Arnavutköy'de iki aile 100 liralık temizlik ücreti yüzünden kavga etti. Daha önce de anlaşmazlıkların yaşandığı iddia edilen ailenin kavgası cep telefonu kamerasına anbean yansıdı. 

Editör: Mutluhan Yıldız / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Kavga

Arnavutköy'de meydana gelen olayda 6 katlı bir aile apartmanında akrabalar arasında yıllardır süregelen kavgası, 100 liralık temizlik ücreti ile tekrar kendini hatırlattı. 

İhlas Haber Ajansı'nda yer alan habere göre, Meryem Aydın ve Gökhan Aydın çifti evlendikten sonra babalarının yaşadığı daireye yerleşti. Baba ve kardeş Mustafa Aydın ise alt kattaki kıraathanede yaşamak zorunda kaldı. 

Çiftin daireden çıkması kardeş ve baba tarafından talep edilince apartmanda kavgalar patlak verdi. Her gün kavgaların yaşandığı apartmanda son kavga ise akıllara durgunluk verdi.

100 LİRALIK KAVGA!

Tarafların temizlik parası için başlayan tartışması yine polis müdahalesiyle sonlandırıldı. Yaşanan tartışma telefon kamerasıyla anbean kaydedildi.

"KIRAHATHANEDE KALIYORUZ"

Yaşanılanları anlatan ve kıraathanede kalmaz zorunda olduğunu belirten kardeş Mustafa Aydın, "Biz abim ve yengemin oturması için yeni evlendikleri zaman müsaade ettik. Kimseye muhtaç olmasınlar diye. Zaman geçtikçe aile içerisinde kavga çıkmaya başladı. Normalde burada tüm akrabalarımız oturuyordu hepsi kaçtı gitti şuanda kimse yok. Benim amcamın çocuğu da burada yaşamadığı şey kalmadı.

100 liralık kavga! Temizlik ücreti yüzünden akrabalar kavga etti  - 1. Resim

"TEMİZLİK PARASI VERMEMEK İÇİN HUZURSUZLUK ÇIKARDILAR"

Ben ve babamın mağduriyeti ortada. Hakkımızı savunmaya çalışıyoruz bizi tehdit ediyorlar sürekli işte şantaj yaparım, hakim veya savcı tanıdıklarım var diyorlar. Biz artık taşmak üzereyiz sürekli polisleri çağırıyorlar ve yalan yanlış ihbarlarda bulunuyorlar. Kendilerini haklı duruma çıkartmak için sürekli iftira atıyorlar. Ben ve babam burada kıraathanede yatıyoruz. En son olay da burada bir hanımefendi temizlik yapıyor onun parasını vermemek için huzursuzluk çıkarttılar" şeklinde konuştu.

Kıraathaneyi işleten ailenin akrabası Emre Aydın ise, "Bu binada her zaman sıkıntı yaşıyoruz. Benim amcam ve yeğenim burada yatıyorlar. Ben onlara bakıyorum yemek veriyorum diye beni de yalaka ilan ettiler. Her gün bir problem yaşıyoruz. Kimse gelip senin kapını kıramaz tehdit ve hakaret yok konuşmaya gidiyorlar bana saldırdı diyorlar. Bize eşyalar fırlattı benim eşim ve o kadın akrabalar bize ayakkabılar fırlattı. Polis memurları gelince yalan söylüyor bizi saldırgan ilan ediyor. Bu olay hiç iyi bitmiyor ne olacak bilmiyoruz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...