2022-05-20 12:23:21 | Son Güncelleme : 2022-05-20 12:43:25

İstanbul'da 37 ilçede elektrik kesintisi! 20 Mayıs İstanbul’da elektrikler ne zaman gelecek? AYEDAŞ ve BEDAŞ sorgulama ekranı

İstanbul’da yaşanan elektrik kesintilerinin hangi ilçelerde olduğu merak ediliyor. 20 Mayıs Cuma günü İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nda 37 ilçede meydana gelen elektrik kesintilerinin nerelerde olduğu ve ne zaman sona ereceği gibi konular üzerine yapılan araştırmalarda, “20 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi ne zaman sona erecek?”, “AYEDAŞ-BEDAŞ kesinti sorgulama ekranı nasıl çalışır?” sorularına cevap aranmaya başladı.

AYEDAŞ ve BEDAŞ tarafından gelen bilgilere göre İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası'nda 20 Mayıs Cuma günü toplam 37 ilçede elektrik kesintisi yaşanacak.
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
AYEDAŞ ve BEDAŞ tarafından gelen bilgilere göre İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası'nda 20 Mayıs Cuma günü toplam 37 ilçede elektrik kesintisi yaşanacak.

İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nda meydana gelen elektrik kesintileri, vatandaşın problem yaşamasına neden oldu. 20 Mayıs Cuma günü bazı ilçe ve semtlerde meydana gelen elektrik kesintilerinin ne zaman sona ereceği merak edilirken, AYEDAŞ ve BEDAŞ elektrik kesintisi sorgulama ekranı da günün en çok araştırılan konuları arasında yerini aldı. Peki İstanbul’da elektrikler ne zaman gelecek? AYEDAŞ ve BEDAŞ sorgulama ekranı nasıl açılır? Tüm detaylar haberimizde…

İSTANBUL’DA HANGİ İLÇELERDE ELEKTRİKLER KESİK?

İstanbul genelinde meydana gelen arıza kaynaklı ya da planlı elektrik kesintilerinin ne zaman sona ereceği merak ediliyor. ALO 186 hattı üzerinden sorgulanabilen elektrik kesintilerinin hangi ilçelerde yaşandığı da araştırılan diğer bir konu. İstanbul elektrik dağıtım ve tedarikçi firmalar AYEDAŞ ve BEDAŞ tarafından gelen bilgilere göre Anadolu Yakası’nda tüm ilçelerde planlı ya da arıza kaynaklı elektrik kesintileri yaşanırken, Avrupa Yakası’nda da Beyoğlu ve Zeytinburnu ilçeleri dışında tüm ilçelerde kesintiler meydana gelecek.

20 MAYIS 2022 AYEDAŞ İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA

AYEDAŞ, İstanbul’da Anadolu Yakası ilçelerinde meydana gelecek elektrik kesintileri ve arızalarıyla ilgilenen bir kurum olarak, Anadolu Yakası’nda yaşanan kesinti ve arızaları günlük olarak gösteriyor.

AYEDAŞ GÜNCEL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA EKRANI

AYEDAŞ’ın internet sitesi üzerinden günlük elektrik kesintilerini ve sürelerini takip edebilirsiniz.

20 MAYIS BEDAŞ İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA

İstanbul Avrupa Yakası’nda meydana gelen planlı ve arıza kaynaklı elektrik kesintileri ile ilgilenen kurum olan BEDAŞ, günlük kesintileri anlık olarak paylaşıyor. BEDAŞ internet sitesi üzerinden, İstanbul Avrupa Yakası’ndaki tüm ilçe ve semtlerde meydana gelen elektrik kesintilerini ve kesinti sürelerini takip edebilirsiniz.

BEDAŞ GÜNCEL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA EKRANI

Bunun yanı sıra BEDAŞ’tan planlı elektrik kesintileri hakkında bilgi almak için SMS bilgilendirmesi talebinde bulunabilirsiniz. BEDAŞ 186 mobil uygulama da yine doğru bilgiye ulaşabileceğiniz güvenilir uygulamalar arasında yer alıyor.

20 MAYIS İSTANBUL’DA ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK?

İstanbul genelinde toplamda 37 ilçede meydana gelen elektrik kesintileri, şebeke arızası ya da şebeke iyileştirme çalışmaları nedeniyle gerçekleşiyor. AYEAŞ ve BEDAŞ sitelerinden alınan bilgiye göre kesintilerin giderilmesi için yapılan çalışmalar henüz devam ediyor. Elektrik kesintileri, çalışmaların tamamlanması durumunda sona erecek.