2022-05-27 13:32:34 | Son Güncelleme : 2022-05-27 13:50:51

Şişli’deki cinayette yeni detaylar! Not bıraktıktan sonra intihar etti

İstanbul’un Şişli ilçesinde sabah saatlerinde meydana gelen olayda bir evde bulunan 3 ceset ekipleri harekete geçti. Öldürülen 3 kişiden biri olan 28 yaşındaki Beril Varol’un İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı BİMTAŞ’ta harita mühendisi olduğu öğrenilirken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da sosyal medya hesabından taziye yayımladı.

Şişli’deki cinayette yeni detaylar! Not bıraktıktan sonra intihar etti
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İstanbul’un Şişli ilçesinde Fulya’da 4 katlı bir binanın 3.katında silah sesleri yükseldi. Bölgede yaşayan vatandaşlar silah sesleri sonrasında durumu ekiplere bildirdi. Polis ve sağlık ekipleri girdikleri evde 3 ceset ile karşılaştı.

İNTİHAR ÖNCESİ NOT BIRAKMIŞ

İddiaya göre katil Yavuz Selim B., eski kız arkadaşı Beril Varol’u  silahla vurarak öldürdü. Daha sonra Yavuz Selim B. aynı silahla eski kız arkadaşıyla birlikte yaşadığı iddia edilen Ö.A.'yı vurup intihar etti. Sağlık ekiplerince yapılan incelemede 3 kişinin olay yerinde öldüğü tespit edildi. Polis ekipleri evde incelemelerde bulunurken intihar notu ortaya çıktı.

Şişli Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada yapılan incelemelerin devam edildiği kaydedildi.

BİMTAŞ’TA HARİTA MÜHENDİSİYDİ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, öldürülen kadın belediye personeli olduğunu duyurdu: Çok acılı ve öfkeliyiz. Ne yazık ki gencecik bir çalışanımızı, Beril Varol'u erkek şiddeti aramızdan aldı. Kendisine Allah'tan rahmet, sevenleri ve ailesine başsağlığı  diliyorum. Bu şiddet, bu akıl, bu zihniyet bitsin, gitsin artık.

28 yaşındaki Beril Varol'un İBB şirketi BİMTAŞ'ta 1.5 yıldır akıllı şehircilik üzerine çalıştığı, harita mühendisi olduğu öğrenildi.

Evde hayatını kaybeden 29 yaşındaki Ö.A.