2022-05-23 16:06:24 | Son Güncelleme : 2022-05-23 16:22:21

Alkollü sürücü, 2 çocuk annesinin ölümüne neden oldu

Büyükçekmece’de belediyenin sosyal tesisinde çalışan 2 çocuk annesi İlknur Demirrenk, çöp atmak için dışarı çıktığında 189 promil alkollü sürücünün çarpması sonucu hayatını kaybetti.

Sürücünün 189 promil alkollü olduğu öğrenildi.
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
Sürücünün 189 promil alkollü olduğu öğrenildi.

Büyükçekmecede bir sosyal tesiste çalışan 2 çocuk annesi kadına çarpan alkollü sürücü, ölümüne neden oldu. Feci kaza güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

ÇÖP ATMAK İÇİN TESİSTEN ÇIKTI

Gece saatlerinde Celaliye’de, Büyükçekmece Belediyesi’nin sosyal tesislerinde çalışan 2 çocuk annesi 42 yaşındaki İlknur Demirrenk çöp atmak için tesisten dışarı çıktı. Bu sırada 34 EEH 215 plakalı otomobil sürücüsü, Demirrenk’e çarptı. Ağır yaralanan kadının yardımına mesai arkadaşları ve çevredeki vatandaşlar yetişti.

YARALI KADIN KURTARILAMADI

Demirrenk olay yerinden geçerken denk gelen 112 sağlık personellerinin müdahalesinin ardından kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Sürücü ise polis tarafından gözaltına alındı. Sürücünün 189 promil alkollü olduğu öğrenildi.

KAZA GÜVENLİK KAMERASINDA

Feci kaza güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde Demirrenk’in elinde çöplerle dışarı çıkıyor. Bu sırada hızla gelen araç, Demirrenk'e çarpıyor.