Tgrt Haber
29 Şubat 2024 15:20 - Güncelleme : 29 Şubat 2024 15:34

Alkollü sürücü, polise hakaretler yağdırdı: "Kralı, hakimi, savcısı gelsin"

Edirne’de alkollü olarak tır kullanan sürücü, polise hakaretler savurdu. Alkollü sürücü, "Seninle işim yok benim, kralı, hakimi, savcısı gelsin” dedi.

Editör: Özge Sönmez / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
alkollü sürücü,edirne

Edirne’de Hamzabeyli Sınır Kapısı’nda polis ekipleri kontrol merkezi kurdu. Trafik polislerinin durdurduğu tır şoförünün  0.78 promil alkollü olduğu belirlendi.

Daha sonra alkollü olan tır sürücüsü Okur, yaşanan duruma olaya tepki göstererek dakikalarca konuşup kendini savunmaya başladı. Polis ekiplerinin de sabrını zorlayan sürücü Okur, görevini yapan polislere de büyük zorluk çıkardı. Daha sonra ehliyetine el konulduğunu ve aracın trafikten men edildiğini öğrenen Okur, görevini yapan polise, "Seninle işim yok benim, kralı, hakimi, savcısı gelsin" ifadelerini kullandı.

"ALKOLLÜ DEĞİLİM" DEDİ, HAKARETLER SAVURDU

Dakikalarca konuşarak polislerin sabrını sınayan alkollü sürücü Kenan Okur, “Bunu yapamazlar, burada ben parktayım tamam mı? Böyle basit bir olay değil bu. Ben buradayım anladın mı? Benim ekmeğimi kesecek kimseyi tanımam. Kralı götüremez. Ben burada alkol de alırım. Seninle işim yok kapat, hakimi, savcısı gelsin. Direksiyon başında oturuyorum, oturmaya benim hakkım yok mu? Ben sınır kapısındayım, bekliyorum geldi trafik polisi, hliyet kontrol tamam, sıkıntı yok. Ben alkollü değilim. Ne yapmak istiyorlarsa onu yapsınlar hayırdır yani. Kardeşim benim hakkım değil mi yemek içmek. ‘Yürürken’ mi yakalamış beni Türk polisi. Deki bana ehliyetini ver. Beni araç sürerken alkollü olarak yakalayacak. Ben sınır kapısında bekliyorum. Aracımı kimse alamayacak, gücü yetmez. O zaman park yapılacak sınır kapısında ve bizi parka koyacaklar” dedi.
Daha sonra alkollü sürücü, görüntü alan muhabirin kamerasını polislere ve tırlara çevirerek oradan da görüntü almasını istedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...