2022-07-01 07:23:01 | Son Güncelleme : 2022-07-01 07:35:23

Antalya’da erkek arkadaş dehşeti: Boğazını bıçakla kesti, kimseyi yaklaştırmadı

Antalya’da cani herif tartıştığı kız arkadaşını boğazından ve boynundan defalarca bıçakladı. Çevredekilerin yardım etmek istediği kadına yaklaştırmayan öfkeli adam mahallelinin tepkisinden korkarak kaçtı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan kadının tedavisi sürerken polis ekipleri yaya olarak kaçan Özkan G’yi yakalamak için çalışma başlattı.

Antalya’da erkek arkadaş dehşeti: Boğazını bıçakla kesti, kimseyi yaklaştırmadı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Kan donduran görüntüler Antalya’dan geldi. Antalya’nın Kepez ilçesinde meydanda gelen olayda iddiaya göre Özkan G. ile kız arkadaşı N.K. sokakta bilinmeyen bir sebeple tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken Özkan G., yanında taşıdığı bıçağı N.K.’yı boğaz ve boynundan defalarca bıçakladı.

YANINA KİMSEYİ YAKLAŞTIRMADI

N.K. isimli kadın kanlar içinde yere yığılırken çığlık sesini duyan etraftakiler olaya müdahale etmek istedi. Elindeki bıçağı bırakmayan öfkeli cani, yerdeki N.K.’nın baş kısmını ayaklarının arasına alıp yanına kimseyi yanaştırmadı. Mahallelinin artan tepkisi üzerine Özkan G, olay yerinden yaya olarak kaçtı.

POLİS EKİPLERİ ÇALIŞMA BAŞLATTI

Durumun 112 Acil Çağrı Merkezine bildirilmesinin ardından olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesi sonrası ağır yaralanan kadın, hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri ise Özkan G’yi yakalamak için çevrede araştırma başlattı.

DEHŞET ANLARI KAMERAYA YANSIDI

Özkan G’nin, N.K.'yi bıçakladıktan sonra yere yatırma ve yanına kimseyi yaklaştırmadığı anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde ayrıca iki kişinin saldırganı ikna etmeye çalışması ve ardından bir süre sonra yaralı kadının ambulansa yer alması da yer aldı.