Tarih : 16.06.2021 - 17:52 Yorum : 0

Aracın her şeyi sahte çıktı

Afyonkarahisar’da jandarma ekiplerinin trafik kontrolü sırasında durdurulan bir aracın motosiklet olarak tescillendiği ve şase numarasının başka bir araca ait olduğu tespit edildi.

Aracın her şeyi sahte çıktı

Afyonkarahisar’da İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler trafik kontrolü yaparken şüphelendikleri bir aracı durdurdu.

ARABA, MOTOSİKLET OLRARAK TESCİLLİ

Araçta yapılan inceleme ve sorgulamasında aracın motosiklet olarak tescilli olduğu, şase numarası ile plakanın uyuşmadığı, şase numarasının ise başka marka ve modelde bir araca ait olduğu tespit edildi.

TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

Aracın hurdaya ayrılarak trafikten men edildiği belirlendi. Araç sürücüsü Ç.Y.'nin ifadesi alınarak araç üzerinde bulunan plakalar incelenmek üzere muhafaza altına alındı. Olayla ilgili inceleme sürüyor.

Hazine arar gibi arıyorlar: Bulan yaşadı kilosu 300 lira Hazine arar gibi arıyorlar: Bulan yaşadı kilosu 300 lira Afyonkarahisar'ın Emirdağ ilçesinde, bahar yağmurlarından sonra çıkan, bazı yörelerde "keme" olarak da adlandırılan ve yüksek fiyatlardan alıcı bulan domalan mantarı, yöre halkının geçim kaynaklarından biri haline geldi.

Bakan Kasapoğlu: Türkiye'nin en donanımlı spor lisesini Afyonkarahisar’a yapacağız Bakan Kasapoğlu: Türkiye'nin en donanımlı spor lisesini Afyonkarahisar’a yapacağız Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Afyonkarahisar’ın spor alanında hedef kentlerden birisi olacağını kaydederek, “Türkiye'nin en donanımlı spor lisesini yine buraya el birliği ile inşa edeceğiz. Önümüzdeki günlerde inşallah inşaatı başlayacak. Bu lisede sadece yerel ölçekte değil, tüm dünyaya ay yıldızı dalgalandıracak İstiklal marşını dinletecek sporcuları, şampiyonları yetiştireceğiz” dedi.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber