Tarih : 27.05.2021 - 17:58 Yorum : 0

Bakan Soylu: Ekşi yemedim karnım ağrımıyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, "Hiçbir şey gizli kalmaz kalmayacaktır. Ekşi yemedim karnım ağrımıyor" ifadelerini kullandı.

Bakan Soylu: Ekşi yemedim karnım ağrımıyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Meclis’te “Kadına Karşı Şiddeti Araştırma Komisyonu”nda konuştu. Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Bakan Soylu, 27 Mayıs darbesi ile ilgili, “Bugün 27 Mayıs Türkiye’de yalan ve iftiralar üzerinden başbakan asıldı bakanlar asıldı. 27 Mayıs süreci günceldir” ifadelerini kullandı.

"BİZ İNTİKAM ALINACAK ADAMLARIZ"

Organize suç örgütlerine yönelik açıklamalarda bulunan Bakan Soylu, “Hiçbir şey gizli kalmaz kalmayacaktır. Ekşi yemedim karnım ağrımıyor. Biz intikam alınacak adamlarız. Bu ülkeyi terörün vesayeti altına almak istediler müsaade etmedik” şeklinde konuştu.

"HAYATIMDAKİ EN ZOR GÜNLERDEN BİRİNİ YAŞADIM"

Bakan Soylu geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Rize’ye ziyareti sırasında meydana gelen olaylara ilişkin ise, “Hayatımdaki en zor günlerden birini yaşadım. Bir şey olur mu diye. Bir provokasyona açık adım atıldığı ortada” şeklinde ifadelerini kullandı.

Süleyman Soylu: Cumhurbaşkanımızın emrinde olacağız Süleyman Soylu: Cumhurbaşkanımızın emrinde olacağız Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti Grup Toplantısı'ndan sonra yaptığı açıklamada Süleyman Soylu'ya 'yanındayız' mesajı vermişti. Süleyman Soylu, yanındayız açıklamasında sonra sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür mesajı yayımladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İçişleri Bakanımızın yanındayız Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Soylu'ya destek AK Parti Grup Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kimin terör örgütleriyle, suç çeteleriyle, yeminli Türkiye düşmanlarıyla yürüdüğünü milletimiz görüyor. Bu sinsi operasyonları da akamete uğratacağız" dedi. Erdoğan, suç örgütlerinin hedefinde olan Süleyman Soylu için de "İçişleri Bakanımızın yanındayız. Hedef İçişleri Bakanımız değil, Büyük Türkiye" ifadelerini kullandı. Erdoğan ayrıca yurtdışına kaçan suç çetesi mensuplarını yakalayarak yargıya teslim edeceklerini söyledii..

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber