Tarih : 20.10.2021 - 06:19 Yorum : 0

Bakan Soylu’ya Diyarbakır’da sevgi seli

​Çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Diyarbakır’a gelen ve 19 Ekim Muhtarlar günü programı kapsamında muhtarlarla bir araya gelen Bakanı Süleyman Soylu sevgi seli arasında esnaf ziyaretinde bulundu

Bakan Soylu’ya Diyarbakır’da sevgi seli

Bakan Soylu, çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Diyarbakır’a gelen ve 19 Ekim Muhtarlar günü programı kapsamında muhtarlarla bir araya geldi.

Bakan Soylu'ya ziyaretlerinde, Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, AK Parti Diyarbakır milletvekilleri Ebubekir Bal ve Oya Eronat ile AK Parti İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın da eşlik etti.

KİTAP SATIN ALDI

Bakan Bakan Soylu, kentteki temasları kapsamında, Sanat Sokağı'nda vatandaşların sevgi seli arasından esnafı ziyaret edip burada esnafla çay içip, sohbet ederek, görme engelli bir kitap satıcısı Süleyman Acar’dan kitap satın aldı.

Görme engelli kitapçı ile bir süre sohbet eden Bakan Soylu’ya görme engelli kitap satıcısı Acar, ‘O sürmeli gözüne kurban hoş geldin canım’ şarkısını söyledi.

Renkli görüntülerin yaşanmasına neden olan ve bir süre Kitapçı ile sohbet eden Bakan Soylu, karşılaştığı vatandaşlarla fotoğraf çektirerek ardından Millet Kıraathanesi'nde gençlerle görüştü, sohbet ettiği gençlerin sorularını da cevapladı.

Gecenin geç saatlerine kadar Gençlerle sohbet eden Bakan Soylu, daha sonra dinleneceği otele geçti.

Kaynak : İHA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber