2022-06-28 14:07:29 | Son Güncelleme : 2022-06-28 14:38:57

Bangladeşli kadın, kocası tarafından kaçırılan kızına kavuştu!

İngiltere’den eşi ve kızı ile tatil için Gaziantep’e gelen kadın hayatının şokunu yaşadı. Kocasının kızını kaçırdığını öğrenen Bangladeşli anne yetkililerden yardım isteyerek çaresizce ortada kaldı. Polis ekipleri, annenin ihbarı sonrasında harekete geçti ve anne ile kızın 3 günlük hasretine son verdi. Ekiplerin titiz çalışmasında baba ve kızın Hatay'da olduğu belirlendi. Yapılan operasyon ile baba gözaltına alınırken anne ve kızın kavuşma anı görülmeye değerdi.

Bangladeşli kadın, kocası tarafından kaçırılan kızına kavuştu!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Gaziantep’in Şahinbey ilçesindeki bir otelde meydana gelen olayda iddiaya göre İngiltere’den tatil için Türkiye’ye gelen 30 yaşındaki Syeda Gulshana Begüm’ün kocası kızlarını kaçırdı. Hayatının şokunu yaşayan ve yetkililerden yardım isteyen talihsiz kadın çaresizce ortada kaldı. Yaşanan olay sonrası ne yapacağını bilmeden İHA mikrofonuna konuşan annenin sözleri Türkiye gündemine oturdu.

3 GÜN SONRA BİRBİRLERİNE KAVUŞTULAR

Ekipler çalışmalarını hızlandırdı ve küçük kız ile babasının yerini tespit edildi. Yapılan operasyon sonucunda küçük ile baba Hatay’da yakalandı. Baba polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken minik kız ise annesine teslim edildi. 3 gün birbirlerinden ayrı kalan kız ile annenin kavuşma anı fotoğraf karesine yansıdı.

Etiketler

Anonymous30 Haziran 2022 22:46

3 gün değil 10 gün çocuğunu görmedi