Tgrt Haber
26 Eylül 2023 09:40 - Güncelleme : 26 Eylül 2023 09:48

Bebek’teki vahşetin görüntüleri ortaya çıktı: Rambo bıçağıyla katlettiler

İstanbul'da 2 genç, taksiciye küfür eden alkollü 6 kişilik bir gruba tepki göstermeleri sonucu çıkan kavgada vahşice katledilmişlerdi... Vahşetin görüntüleri ortaya çıktı.

Editör: Baran Aksoy / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
İstanbul, Bebek, Cinayet, Bıçak, Saldırı

İstanbul Bebek'te geçtiğimiz cumartesi günü gece saatlerinde meydana gelen olayda, sahilde bir teknede çalışan Engin Göregen ile Mazlum Doğan, mesailerinin bitmesi sonrasında eve gitmek için meydana gelmişlerdi.

TEPKİ GÖSTERDİLER KAVGA ÇIKTI

İki genç, mesai bitimi geldikleri meydanda taksi beklemeye başlamıştı. O esnada meydanda bekleyen taksiciye, 2’si kız 6 kişilik bir grup küfür ve hakaret etmişti. Bunu duyan iki genç ise taksiciyi savunarak gruba tepki göstermişti.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADILAR

Tepki üzerine grup tartıştıkları iki genci çıkan kavgada bıçaklamıştı. Vücutlarına aldığı darbelerle ağır şekilde yaralanan iki genç, kaldırıldıkları hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmişti.

Yaşanan o anların güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, iki gencin yolun karşısından kaldırma gelip diğer grupla karşılaştığı ve aralarında bir arbede olduğu görülüyor.

6 SALDIRGAN GÖZALTINDA

Gözaltına alınan gruptan H.E.A., B.K. ve M.O.B.’nın iki genci öldürdüğü tespit edilmişti.  Öte yandan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği’ndeki işlemleri devam eden 6 şüphelinin adliyeye sevk edileceği öğrenildi. Ayrıca gençlerin “Rambo Bıçağı” diye tabir edilen bıçakla öldürüldükleri ortaya çıktı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...