Tarih : 18.10.2021 - 15:16 Yorum : 0

Bill Gates’in damadı nereli? Bill Gates’in kızı Jennifer Gates İmam nikahı kıydı!

Microsoft’un kurucusu olan Bill Gates’in kızı Jennifer Gates, ünlü jokey Nayel Nassar ile dünya evine girdi. 25 yalındaki Jennifer Gates, Müslüman olan Nayel Nassar ile önce imam nikahı kıydı sonra Bill Gates’in gösterişli malikanesinde çok sayıda davetlinin de bulunduğu bir düğün daveti gerçekleştirdi.

Bill Gates’in damadı nereli? Bill Gates’in kızı Jennifer Gates İmam nikahı kıydı!

Kısa bir süre önce boşanan Bill Gates ve Melinda Gates’in kızları Jannifer Gates, uzun zamandır birlikte olduğu ünlü jokey Nayel Nassar ile evlendi. Çiftin önce imam nikahı kıyıldı, ardından gösterişli bir düğün töreniyle davetliler ağırlandı. Müslüman olduğu bilinen Bill Gates’in damadı nereli? İşte detaylar…

DÜĞÜNDEN BİR GÜN ÖNCE İMAM NİKAHI

Ünlü iş insanı Bill Gates ve kısa bir süre önce olaylı bir boşanma ile ayrıldığı eski eşi Melinda Gates’in 25 yaşındaki kızları, uzun zamandır birlikte olduğu Nayel Nassar ile evlendi. Geçtiğimiz yıl nişanlanan çift, Bill Gates’in milyon dolarlık malikanesinde düzenlenen törenle dünya evinde girdi. Müslüman olduğu bilinen ünlü Jokey’in özel isteği üzerine büyük törenden bir gün önce imam nikahları kıyılan çift, dünya gündemine oturdu.

DÜĞÜN BAŞKA BİR MALİKANEDE YAPILDI

İmam nikahları Bill Gates’in New York’un North Salem bölgesinde bulunan milyon dolarlık malikanesinde kıyılan Jennifer Gates ve Nayel Nassar’ın düğün törenleri için bir gün sonra yine New York’ta Westchester bölgesinde bulunan evlerinde büyük bir düğün töreni gerçekleştirildi. 300 kişinin katıldığı törende Jennifer Gates, giyindiği Vera Wang imzalı sade gelinlikle gözleri üzerine topladı. Jennifer Gates’e yeşil elbiseleriyle dikkat çeken 9 nedime eşlik etti. Geçen yıl nişanlanan çiftin bekarlığa veda partisi de çok konuşulmuştu. Kendisi gibi binicilik ile ilgilenen dünyaca ünlü Jokey Nayel Nassar ile evlenen Jennifer Gates, eşinin özel ricası üzerine imam nikahı kıydırdı. Ünlü Jokey’in nereli olduğu da merak edilenler arasında..

BİLL GATES’İN DAMADI NERELİ?

Uzun süredir Jennifer Gates ile birlikte olduğu bilenen ünlü Jokey Nayel Nassar’ın özel ricası üzerine kıyılan imam nikahı sonrası, damadın nereli olduğu merak edilen konular arasında yer aldı. Müslüman ve ünlü bir Jokey olan Nayel Nassar’ın aslen Mısırlı olduğu öğrenildi.

1991 doğumlu olan Nayel Nassar, 5 yaşından beri binicilik yapıyor. Profesyonel bir binici olan Nassar, 10 yaşında da atlamaya başladı. 2013, 2014 ve 2017 yıllarında Uluslararası Binicilik Sporları Federasyonu (FEI) Engel Atlama Dünya Kupası Finalleri’ne ve 2014 yılı FEI Dünya Binicilik Oyunları’na katılma hakkı kazandı. Ayrıca Paris’teki Longines FEI Dünya Kupası Finalleri’nde yarışmış olan Nassar, Longines Masters of New York’un büyük finali 400 bin dolarlık Longines New York Grand Prix’ini kazandı. Aynı yarışmada hem Longines Speed Challenge’i hem de Longines Grand Prix’i aynı atla kazanan ilk binici oldu. Binicilik alanında çok sayıda başarı elde eden Nayel Nassar, 2013 yılında Stanford Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden de lisans derecesini aldı.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber