Tarih : 25.10.2021 - 14:56 Yorum : 0

Biri gri listeden 6 terörist öldürüldü

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada Irak’ın kuzeyinde 4 teröristin öldürüldüğü belirtilirken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da Mardin kırsalında biri gri listede 2 teröristin öldürüldüğünü duyurdu.

Biri gri listeden 6 terörist öldürüldü

Son dakika: Güvenlik güçleri sınır içi ve sınır ötesinde teröristlere mücadeleye devam ediyor. Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Irak'ın kuzeyindeki Zap ve Metina’da tespit edilen 4 PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiği belirtildi.

MARDİN'DE 3 GÜNLÜK OPERASYON BAŞARIYLA SONUÇLANDI

Mardin kırsalında 3 gün boyunca süren operasyonun başarıyla tamamlandığını belirten İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter üzerinden açıklama yaptı.

"KAHRAMAN POLİSLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM"

Bakan Soylu’nun yaptığı açıklamada biri gri kategoride aranan 2 teröristin ölü olarak ele geçirildiği belirtti. Bakan Soylu yaptığı açıklama, "Mardin Artuklu kırsalında Polis Özel Harekat Timlerimiz, 3 gün boyunca sürdürdükleri operasyonu başarıyla tamamladı. Biri Gri Kategoride 2 terörist, ölü olarak ele geçirildi. Kahraman Polislerimizi tebrik ediyorum. Rabbim, bu ülkenin bu Milletin evlatlarını muhafaza eylesin..." ifadelerini kullandı.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber